Na dobry humor

„Moje najpiękniejsze wspomnienie” to urocza wystawa, prezentująca prace dzieci z Otwocka, podopiecznych Fundacji Pro Homini. Można je oglądać w Cafe Lokomotywa na dworcu PKP w Otwocku.
Do miłych wspomnień zawsze się uśmiechamy. Dobrze je mieć
Do miłych wspomnień zawsze się uśmiechamy. Dobrze je mieć

Wakacyjne wyjazdy, prezenty, ważne chwile z rodzicami – radość towa- rzysząca takim momentom sprawia, że zostają na długo, czasem na zawsze, w dziecięcych głowach. Nawet jeśli było ich niewiele, ich wspomnienie będzie kiedyś sprawiać, że zapamiętają szczęśliwe dzieciństwo. Tego warto życzyć wszystkim dzieciakom świata.

Do jakich chwil wracają dziewczęta i chłopcy ze Świdra? Weronika wspomina deskorolkę pod choinką, Gabrysia wycieczkę do pałacu w Otwocku Wielkim, Angelika spotkanie z babcią na lotnisku, Natalia wycieczkę rowerową na Torfy, Kacper wyjazd do Zakopanego. Dla Oliwii takim prze-życiem była podróż pociągiem i letni pobyt w Lechanicach, dla Dagmary żeglowanie z babcią po jeziorze, a dla Wiktorii i Sandry wizyta w ZOO. Bartek szczególnie zapamiętał wizytę u mamy w pracy, bo w pobliżu widział bażanty i dziki, a Julia rodzinne wczasy i kąpiel w jeziorze podczas deszczu. Te wspomnienia zostały uwiecznione na kartkach i zawisły na ścianach dworcowej kawiarni.

Wystawę uzupełniają prace zaprzyjaźnionego z fundacją, pięcioletniego obecnie Wiktora. Jego rysunki pochodzą jednak z różnych okresów, najstarsze nawet sprzed trzech lat, gdy chłopiec rysował jeszcze nieporadnie, ale już z fantazją i wigorem. Subiektywnego wyboru dokonała mama Agnieszka. Gdy czekając na pociąg lub przechodząc w pobliżu, znajdziemy kilka minut, wstąpmy do przytulnego wnętrza Cafe Lokomotywa. Aromatyczna kawa i obejrzenie prac dzieci na pewno wprawią nas w dobry humor. Teraz wybieramy najładniejszą pracę, za każdy głos przewidziano upominek. Można je też kupić. Cena dowolna, lecz nie mniejsza niż 10 zł. Szczegóły na http://www.prohomini.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.