Pyszna zabawa

Ta ekipa ma potencjał zdolny przenosić góry. Dwuczęściowy koncert charytatywny w PMDK, dla uczniów ośrodka „Majowa” udał się wprost znakomicie. Artyści bawili i wzruszali a mistrzowski w roli konferansjera Maciek Rock rozśmieszał do łez.
Wielki show nauczycieli wywołał szalony entuzjazm
Wielki show nauczycieli wywołał szalony entuzjazm

Jak w jednym miejscu skupi się tyle dobrej energii, musi się wszystko udać. Nauczyciele z Ośrodka Szkolno Wychowawczego Nr 1 w Otwocku i ich przyjaciele, już po raz drugi postanowili pomóc swoim uczniom, organizując wielki show. I znów nie było „ściemy”. Za wykupione cegiełki i wrzucane do puszek pieniądze widzowie otrzymali naprawdę wyjątkowej urody widowisko, z udziałem dzieci w części pierwszej i dorosłych w odsłonie wieczornej.

Czego tam nie było! Taniec nocnych motyli, hiphop, jazz, piękne głosy, akordeonowy duet, pokazy sportowe, gwiazdy z Kubą Sienkiewiczem na czele. I oczywiście kulminacyjny występ nauczycieli, utrzy- many w stylistyce z musicalu „Grease”. Wielkie brawa! Szalone aukcje, które Maciek Rock wraz z Arturem Baskiem zamienili w iście kabaretowe występy, wywoływały salwy śmiechu, ale też skutecznie otwierały portfele, goście naprawdę mieli gest (gratulacje dla małżeństwa, które aż trzy razy wylicytowało weekendowe pobyty w lokalnych hotelach i dwóch pań, walczących o przejażdżkę z rajdowcem Maciejem Oleksowiczem. Tylko te cztery licytacje przyniosły ponad 2200 zł).

Pełne sprawozdanie finansowe i podsumowanie tegorocznej akcji, która ma pomóc w budowie plenerowej siłowni w ośrodku, podamy za tydzień.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.