Piotr i Paweł obok Sternika?

Już niebawem w Józefowie powstanie kolejny sklep wielkopowierzchniowy. Inwestor otrzymał odpowiednie zezwolenia, więc budowa powinna ruszyć niebawem.
Inwestor dostał pozwolenie na wycięcie ponad 500 drzew
Inwestor dostał pozwolenie na wycięcie ponad 500 drzew

Terenem inwestycji będzie plac naprzeciwko planowej oczyszczalni ścieków, tuż przy szkole prowadzonej przez Stowarzyszenie Sternik, u zbiegu ulic 3 Maja i Wawerskiej. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego na działce może powstać obiekt handlowy o powierzchni do 1000 m2. Z naszych informacji wynika, że będzie to sklep sieci Piotr i Paweł, a inwestorem jest m.in. Zbigniew Baranowski, były prezes spółki Dorex, która nie dokończyła budowy galerii handlowej w centrum Otwocka. Powstanie sklepu wielopowierzchniowego potwierdził wicestarosta Paweł Rupniewski.

– Pozwolenie na budowę zostało już wydane. Jeśli chodzi o złożoną dokumentację, to zostały spełnione wszystkie warunki planu zagospodarowania. Przyglądając się temu projektowi, nie było innej możliwości – trzeba było wydać zgodę – powiedział w rozmowie z „Linią” wicestarosta.

Niebawem inwestor będzie mógł zgodnie z prawem rozpocząć wycinkę drzew – zgodnie z uzyskanym zezwoleniem może ich wyciąć ponad 500.

  • dera says:

    chce wynajac tam lokal co o tym sadzicie

One thought on “Piotr i Paweł obok Sternika?”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kontakt

05-400 OTWOCK, ul. Górna 9
tel./fax 22 710 12 10
tel. 22 710 0 999
e-mail: redakcja@linia.com.pl