Piotr i Paweł obok Sternika?

Już niebawem w Józefowie powstanie kolejny sklep wielkopowierzchniowy. Inwestor otrzymał odpowiednie zezwolenia, więc budowa powinna ruszyć niebawem.
Inwestor dostał pozwolenie na wycięcie ponad 500 drzew
Inwestor dostał pozwolenie na wycięcie ponad 500 drzew

Terenem inwestycji będzie plac naprzeciwko planowej oczyszczalni ścieków, tuż przy szkole prowadzonej przez Stowarzyszenie Sternik, u zbiegu ulic 3 Maja i Wawerskiej. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego na działce może powstać obiekt handlowy o powierzchni do 1000 m2. Z naszych informacji wynika, że będzie to sklep sieci Piotr i Paweł, a inwestorem jest m.in. Zbigniew Baranowski, były prezes spółki Dorex, która nie dokończyła budowy galerii handlowej w centrum Otwocka. Powstanie sklepu wielopowierzchniowego potwierdził wicestarosta Paweł Rupniewski.

– Pozwolenie na budowę zostało już wydane. Jeśli chodzi o złożoną dokumentację, to zostały spełnione wszystkie warunki planu zagospodarowania. Przyglądając się temu projektowi, nie było innej możliwości – trzeba było wydać zgodę – powiedział w rozmowie z „Linią” wicestarosta.

Niebawem inwestor będzie mógł zgodnie z prawem rozpocząć wycinkę drzew – zgodnie z uzyskanym zezwoleniem może ich wyciąć ponad 500.

One thought on “Piotr i Paweł obok Sternika?

  • 11 października 2015 o 21:46
    Permalink

    chce wynajac tam lokal co o tym sadzicie

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.