Dziewczyna z i(s)krą

Karolina Felińska z Otwocka została wybrana najpiękniejszą studentką Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Tytuł Miss APS dał Karolinie Felińskiej satysfakcję, ale też ciekawe nagrody, m.in. wycieczkę zagraniczną sponsorowaną przez studenckie biuro podróży
Tytuł Miss APS dał Karolinie Felińskiej satysfakcję, ale też ciekawe nagrody, m.in. wycieczkę zagraniczną sponsorowaną przez
studenckie biuro podróży

Samorząd Studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej i Samorząd Studencki Szkoły Głównej Służby Pożarniczej wybory Miss APS i Mistera SGSP organizują od dwóch lat. Tegoroczna, trzecia edycja, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Podczas gali finałowej konkursu, która odbyła się  28 kwietnia, w warszawskim Teatrze Capitol, zmierzyło się sześć młodych dam i sześciu panów. Tytuł Miss APS 2015 przyznano 21-letniej Karolinie Felińskiej, rodowitej otwocczance.

– Konkurs składał się z pięciu tańców. Oprócz urody oceniana była charyzma na scenie, swoboda i urok osobisty. Była również runda pytań i liczyła się spontaniczna wypowiedź – opowiada Karolina.

– Całość była dla mnie ogromnym zaskoczeniem, nie spodziewałam się, że to jest tak duże przedsięwzięcie, próby, układy choreograficzne, kostiumy. Najbardziej podobało mi się to, że wszystkie byłyśmy na równi traktowane jak wygrane, przez to wszystkie próby były świetną zabawą i poznałam wielu naprawdę cudownych ludzi. Stworzyliśmy zgraną ekipę i czułam się tam jak ryba w wodzie. To był świetny sposób na pokonanie strachu czy wstydu. Dałam się namówić koleżankom, ale i sama chciałam spróbować. Stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia, a wsparcie miałam tak ogromne, ze nawet jeżeli coś poszłoby nie tak, to nic by się nie stało – dodaje.

Piękna otwocczanka jest studentką II roku pedagogiki specjalnej na specjalności terapia pedagogiczna z wczesnym wspomaganiem rozwoju małego dziecka. W przyszłości chciałaby otworzyć przedszkole i pracować z małymi dziećmi. Dodajmy, że Misterem SGSP 2015 został Patryk Mańko z Radzynia Podlaskiego.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.