I jak tu zaparkować?

Niejeden kierowca zachodzi w głowę, jak zaparkować auto – bokiem, tyłem czy w poprzek? Czytelnik „Linii Otwockiej” także nie może spać po nocach i zastanawia się, o czym myślał urzędnik, który planował parking. – Chyba o niebieskich migdałach. Trzeba przyznać, że wykazał się wielką pomysłowością – przyznaje półżartem pan Paweł.
Motocyklem, hulajnogą czy taczką zaparkować tu się da...
Motocyklem, hulajnogą czy taczką zaparkować tu się da…

Na papierze wszystko można zaplanować, ale potem w trakcie realizacji wyrasta przeszkoda. W tym przypadku drzewo, które nawet w trakcie budowy parkingu nie zdziwiło żadnego urzędnika, a nawet robotnika. Kazali robić, to robimy!

Niedawno na Osiedlu Tysiąclecia w okolicy ul. Warszawskiej w Otwocku został zrobiony remont nawierzchni parkingu. – Przesyłam zdjęcia, które pokazują, jaką pomysłowością wykazali się wykonawcy i projektanci tego remontu – tłumaczy pan Paweł, nasz Czytelnik. – Czy nie można było wyciąć tego drzewa, które ewidentnie zawadza i utrudnia życie mieszkańcom? Są jeszcze inne rozwiązania. Można inaczej oznakować to miejsce lub inaczej zabezpieczyć drzewo, tak aby można było tam wjechać samochodem. Można także zrobić tam miejsce parkingowe dla rowerzystów! Na razie efekt remontu jest taki, że żaden kierowca nie wie, jak tam wjechać, przez co miejsce zawsze jest puste. A tym samym liczba miejsc parkingowych zamiast wzrosnąć, zmniejszyła się. Ot, taki lokalny paradoks – komentuje nasz Czytelnik.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.