MANTO dla Szczęsnego

Bokser z Otwocka dostał wreszcie manto! Nie chodzi jednak o sportowe lanie, tylko o… sponsora. Renomowana polska firma MANTO zdecydowała się wspomóc młodego pięściarza z Otwocka, przekazując sprzęt potrzebny do treningów.
Brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów Bartek Szczęsny zyskał wsparcie producenta odzieży i sprzętu sportowego
Brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów Bartek Szczęsny zyskał wsparcie producenta odzieży i sprzętu sportowego

O sukcesach utalentowanego pięściarza, który coraz lepiej poczyna sobie na amatorskich ringach w najcięższej kategorii wagowej, pisaliśmy niedawno na łamach „Linii Otwockiej”. Podczas tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorów w boksie Bartek Szczęsny zdobył brązowy medal. Każdy, kto uprawiał jakąkolwiek dyscyplinę sportu, wie, że to nie tylko ogromny wysiłek fizyczny, ale i finansowy. Wyjazdy na zgrupowania czy zawody, profesjonalny sprzęt i odżywki – to wszystko bardzo dużo kosztuje. Na łamach „Linii” zaapelowaliśmy więc o wsparcie dla Bartka.
Okazało się, że dzięki artykułowi udało się przekonać firmę MANTO – znanego polskiego producenta odzieży i sprzętu dla osób trenujących sporty walki, do udzielenia pomocy otwockiemu pięściarzowi. Krótka rozmowa w sklepie, e-mail z artykułem z „Linii” i błyskawiczna odpowiedź, że MANTO przekaże zawodnikowi nie tylko rękawice i bandaże, ale także świetne jakościowo koszulki i spodenki.

Firma MANTO należy do ścisłej czołówki producentów odzieży sportowej odpowiedniej zarówno do profesjonalnego treningu, jak i codziennego użytku. Ubiera znanych zawodników z Polski i zagranicy. W jej strojach występowali i nadal występują m.in. Albert Sosnowski, Grzegorz Proksa, Abraham Marte, Marcin Held (genialny grappler, który robi niesamowitą karierę w MMA w USA, mistrz wagi lekkiej Bellatora), Janek Błachowicz.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.