Do starostwa bez kolejki

Teraz nie musisz już tracić czasu, stojąc w długiej kolejce do wydziału komunikacji w starostwie przy ul. Górnej w Otwocku. Możesz zarezerwować sobie bilet do okienka przez internet i załatwić sprawę w wybranym przez siebie terminie.

inter

Chcesz zarejestrować pojazd, odebrać prawo jazdy albo załatwić inną sprawę w wydziale komunikacji? Teraz wystarczy zaledwie kilka minut, aby umówić się na taką wizytę. To dzięki wprowadzeniu od lipca przez starostwo internetowego systemu rezerwacji umawiania interesantów. Dzięki temu zostaniesz obsłużony w wybranym przez siebie wcześniej pierwszym wolnym terminie od razu po przyjściu do urzędu, bez tracenia czasu na czekanie w kolejce. System z pewnością usprawni obsługę mieszkańców i ułatwi rejestrację.

Rezerwację biletu należy potwierdzić w urzędzie nie później niż pięć minut przed umówionym terminem na urządzeniu wydającym bilety, za pomocą otrzymanego kodu. Po chwili zostanie wydrukowany bilet upoważniający do obsługi na danym stanowisku. Po jego odebraniu trzeba poczekać na pojawienie się numeru na wyświetlaczu mieszczącym się tuż przy wejściu do sali obsługi. Informacji towarzyszy sygnał dźwiękowy. Pamiętaj tylko, żeby się nie spóźnić. Jeśli przyjdziesz po umówionym terminie, twój bilet zostanie anulowany.

Szczegółowych informacji o nowej formie rejestracji udzielają pracownicy wydziału komunikacji, tel. 22 778 1 333, e-mail: komunikacja@powiat-otwocki.pl

Krok po kroku:

 • Wejdź na stronę internetową http://www.powiat-otwocki.pl
 • Kliknij zakładkę „Internetowa rejestracja do kolejki”
 • Wybierz wolny termin (dzień i godzinę) oraz rodzaj załatwianej sprawy (rejestracja pojazdu, prawo jazdy, sprawy inne)
 • Wpisz nr PESEL oraz adres e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie rezerwacji biletu.

One thought on “Do starostwa bez kolejki

 • 24 września 2020 o 17:31
  Permalink

  Rejestracja bez kolejki chyba nie działa błąd strony

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.