Pachnące złodziejki

Żeby ładnie wyglądać, gotowe były nawet iść do więzienia. Dwie bezczelne złodziejki weszły do sklepu i ukradły kosmetyki oraz perfumy o wartości tysiąca złotych. I jak gdyby nigdy nic wyszły. Kradzież zarejestrowała kamera monitoringu. Policja prosi o pomoc w schwytaniu złodziejek. Jeśli rozpoznajesz kobiety ze zdjęć, skontaktuj
się z komisariatem w Józefowie.

złodziejki

W piątek, 17 lipca około godz. 12 dwie młode kobiety weszły do drogerii Rossmann. Udawały zwykłe klientki, kręciły się między półkami sklepowymi. Oglądały kosmetyki i różnego rodzaju akcesoria. Upatrzyły sobie przede wszystkim markowe perfumy i wody toaletowe, ale połasiły się także na szczotki do włosów, elektryczne szczoteczki do zębów, odżywki i szampony do włosów. Kobiety ukryły skradzione rzeczy i wyszły ze sklepu. Nie wiedziały, że ich zuchwałą kradzież nagrały kamery monitoringu. Pracownicy drogerii powiadomili policję o nieuczciwych klientkach. – Skradzione rzeczy były warte ponad tysiąc złotych – mówi komisarz Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. – Z zebranych przez policjantów materiałów oraz z nagrania z kamer monitoringu wynika, że podejrzewanymi w sprawie kradzieży w drogerii w Józefowie są dwie kobiety widoczne na zdjęciach – tłumaczy komisarz.

Policjanci z komisariatu w Józefowie zdecydowali się opublikować zdjęcia z nagrania z kamer.

– Dotychczasowe działania nie doprowadziły do ustalenia tożsamości tych dwóch kobiet i ich zatrzymania – mówi komisarz Sawicki. Dlatego policjanci z komisariatu upubliczniają wizerunek złodziejek i zwracają się do wszystkich osób o pomoc w ustaleniu danych osobowych tych dwóch kobiet oraz o wskazanie aktualnego miejsca ich pobytu.

Osoby mogące pomóc proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Józefowie pod nr tel. 22 604 16 00, numerem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką policji.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.