Misja nowego komendanta

Nowy komendant policji, insp. Dariusz Zalesiński (fot.), będzie kontynuował pracę, którą rozpoczęli jego poprzednicy, m.in. insp. Robert Kokoszka, do niedawna pełniący obowiązki komendanta Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

konmendant

Kilka tygodni temu insp. Dariusz Zalesiński rozpoczął swoją pracę na rzecz powiatu otwockiego. Nowy komendant podkreśla, że misją policji jest służba mieszkańcom. Aby ta służba była owocna, potrzebna jest współpraca. Dlatego insp. Dariusz Zalesiński zwraca się z apelem i prośbą do mieszkańców o zaangażowanie w sprawy służące poprawie bezpieczeństwa naszego regionu.

– Czekamy zarówno na uwagi i wnioski, jak i na bieżące informacje od mieszkańców o zagrożeniach, z jakimi spotykają się na co dzień – tłumaczy nowy komendant Zalesiński.

Aby podzielić się swoimi problemami, w których rozwiązaniu mogą pomóc stróże prawa, można napisać e-mail do komendanta. Pod adresem bip.otwock@policja.waw.pl insp. Dariusz Zalesiński czeka na sygnały mogące służyć poprawie bezpieczeństwa. Komendant zapewnia, że każda informacja zostanie zweryfikowana i sprawdzona przez funkcjonariuszy. Na wskazany adres e-mailowy można wysłać np. zdjęcia kierowców źle parkujących, zgłosić zbyt głośne działania sąsiada lub poinformować o niebezpiecznych miejscach.
Inspektor zapewnia, że przesyłane wiadomości mogą być również anonimowe.

– Dzięki uwagom, postulatom czy wskazówkom, które przesyłają mieszkańcy, będziemy mogli służyć wspólnej sprawie, jaką jest bezpieczeństwo każdego mieszkańca regionu otwockiego – podkreśla komendant Zalesiński.

One thought on “Misja nowego komendanta

  • 28 stycznia 2016 o 14:29
    Permalink

    Komedancik odszedł a smrodzik pozostał.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.