Czas na disco Otwock

Czy Otwock stanie się stolicą disco polo, do której będą ściągać rzesze fanów tej muzyki? Już 19 września odbędzie się największa impreza masowa w mieście, w której będzie mogło uczestniczyć nawet 15 tysięcy osób. Teren Otwockiego Klubu Sportowego opanuje Otwocka Gala Disco Polo. Każdy, kto kupi bilet, może dodatkowo wygrać cenne nagrody.
Jedną z gwiazd Otwockiej Gali Disco Polo będzie zespół Fanatic
Jedną z gwiazd Otwockiej Gali Disco Polo będzie zespół Fanatic

To będzie prawdziwa uczta dla fanów disco polo. Do stolicy powiatu przyjadą takie gwiazdy jak Boys, MIG czy Fanatic. Oprócz rozrywki i dobrej zabawy, organizatorzy chcą, żeby impreza miała szczytny cel. Dlatego część dochodu ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na pomoc biednym dzieciom z Otwocka.

Start o 14.00
Impreza rozpocznie się wcześniej niż pierwotnie planowano, bo już o godz. 14.00. Jako pierwsza na scenie wystąpi Jagoda. Po niej usłyszymy i zobaczymy jeszcze takie gwiazdy disco polo jak: Kordian, Boys, Skalar’s, Imperium, Extazy, Bogdan Borkowski, Rajmund, Mejk, Fanatic, MIG. Na zakończenie gali około, godz. 22.00, przewidziano losowanie nagród dla widowni, podziękowania i pokaz sztucznych ogni. Imprezę poprowadzą prezenterzy stacji Polo TV Edyta Folwarska i Maciej Smoliński.

Nagrody dla widzów
Udział w Otwockiej Gali Disco Polo dla niektórych jej uczestników będzie wyjątkowo szczęśliwy. Organizatorzy postarali się o nagrodę dla publiczności. Każdy, kto kupi bilet na koncert, weźmie udział w losowaniu elektrycznego skutera z silnikiem 1000 W. Kolor skutera będzie można wybrać przy odbieraniu nagrody. Oprócz tego na troje szczęśliwców czekają indeksy na wyższą uczelnię. Szczegółowe informacje można śledzić na oficjalnej stronie Otwockiej Gali Disco Polo na FB http://www.facebook.com/OtwockaGala-DiscoPolo2015.

Strefa VIP
Bilety na imprezę są już w sprzedaży. Można je kupić w salonach sieci Empik oraz za pośrednictwem internetu na portalu eBilet.pl. Są też do nabycia w Tyskie Show Bar w Otwocku oraz w OKS-ie. Bilet zwykły kosztuje 25 zł, dzieci do lat sześciu obejmuje zniżka 50 proc. Za 50 zł można kupić bilet do strefy VIP (500 sztuk). Pakiet VIP obejmuje dostęp do sceny i oglądanie koncertu na specjalnie wydzielonym terenie oraz bezpłatny poczęstunek w namiocie.

Zagrają dla dzieci
Zabawa ma też szczytny cel. Jest nim pomoc dla 50 dzieci wieku 6-14 lat pochodzących z niezamożnych otwockich rodzin. Część dochodu z imprezy zostanie przeznaczona na zakup przedmiotów pierwszej potrzeby, m.in. podręczników, oraz zabezpieczenie wyjazdów na ferie zimowe i wakacje letnie w 2016 r. Z informacji uzyskanych od organizatora dowiedzieliśmy się, że dzieci potrzebują ponad 200 tys. zł. Ty też możesz im pomóc, wystarczy, że kupisz bilet.

Podczas gali przedsiębiorcy i kupcy będą mieli możliwość zaprezentowania na specjalnych stoiskach swojej firmy czy wyrobów. Organizatorzy proszą osoby zainteresowane o kontakt pod numerem telefonu 731 502 737.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.