Radość Płaczka

Od 26 sierpnia Zarządem Dróg Powiatowych kieruje nowy dyrektor. Jest nim Marek Płaczek, który dotychczas był zastępcą dyrektora ZDP.

placz malenka placz

Wieloletni dyrektor ZDP Jerzy Bojanowski odszedł na emeryturę, ale pozostawił drogowców w rękach swojego zastępcy Marka Płaczka. 26 sierpnia zarząd powiatu podjął uchwałę o powołaniu i zatrudnieniu go na stanowisko dyrektora ZDP.

– Zmiany będą, ale nie na gorsze – zapowiada w rozmowie z „Linią” Marek Płaczek. – Wiadomo, że wszystko jest uzależnione od finansów. Jeżeli nie możemy rozwinąć bazy osobowej, bo utrzymujemy stały poziom zatrudnienia, czyli 35 osób, to na tym polu niewiele można zmienić. Ale na drogach widać, że zmienia się coraz więcej i technologie, które będą używane, będą się zmieniały – mówi nowy dyrektor.

W najbliższym czasie zostanie powołany zastępca Płaczka. Wiadomo, że będzie nim jeden z pracowników ZDP, jednak dyrektor przed powołaniem nie chciał zdradzać, kto to będzie. Marek Płaczek w ZDP pracuje od 1 marca 2003 roku jako zastępca dyrektora. Wcześniej był zastępcą burmistrza w Karczewie, a przedtem prezesem spółdzielni rolniczej w Karczewie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.