Siostry wypadły z protestu

Chwile grozy przeżyły pielęgniarki, które jechały w czwartek, 10 września na protest do Warszawy! Autokar, którym podróżowały, zderzył się na ul. Czecha w Wawrze z trzema samochodami osobowymi. Dwie osoby trafiły do szpitala.

20150910_jrg08_0686_02

Pielęgniarki jechały autokarem na czwartkową manifestację przed Sejmem w Warszawie. Ta podróż kosztowała je jednak wiele emocji. Na ul. Czecha na wysokości ul. Wierzchowskiego w Wawrze autokar turystyczny, którym podróżowały, zderzył się z oplem, seatem i dostawczym peugeotem.  Dwie osoby zostały ranne i wymagały hospitalizacji. Jedna z nich podróżowała peugeotem, druga oplem. Trzecią osobę przebadano na miejscu.

Wypadek sparaliżował ruch w stronę centrum. Utrudnienia trwały ponad trzy godziny. – Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia. Wiadomo jednak, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi – mówi komisarz Joanna Węgrzyniak z komendy rejonowej Praga Południe.

  • Na pielęgniarkę czasami mowi się siostro…
    Np. Siostro Basen… 😉

  • eeee says:

    Czy panie z autokaru były siostrami autora artykułu?

  • Na drodze trzeba być zawsze bardzo czujnym

    BUSOMAT PL

3 thoughts on “Siostry wypadły z protestu”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kontakt

05-400 OTWOCK, ul. Górna 9
tel./fax 22 710 12 10
tel. 22 710 0 999
e-mail: redakcja@linia.com.pl