Otwocka Gala Disco Polo przeniesiona do karczewa

Wczoraj dotarła do nas smutna informacja od organizatorów Otwockiej Gali Disco Polo.

dp

OŚWIADCZENIE
Szanowni Państwo, Miłośnicy dobrej zabawy oraz muzyki disco polo. Z wielką dozą nieśmiałości jesteśmy zmuszeni poinformować Państwa, że tak pieczołowicie przygotowywana przez nas Otwocka Gala Disco Polo nie odbędzie się w wyznaczonym terminie. W związku z bezprawnym wynajęciem nam przez Otwocki Klub Sportowy terenu, na którym 19.09.2015r. miała się odbyć impreza masowa pn. Otwocka Gala Disco Polo oraz ze względu na planowane tego dnia demonstracje mieszkańców Otwocka jesteśmy zmuszeni zrezygnować z miejsca organizacji naszego wydarzenia.

PRZENIESIENIE IMPREZY
Ponieważ inicjatywa zorganizowania Gali Disco Polo spotkała się z ogromnym i pozytywnym Państwa zainteresowaniem, chcielibyśmy poinformować, że w efekcie szybkiego działania impreza zostaje przeniesiona na dzień 17.10.2015r. i odbędzie się na terenie MOSiR-u w Karczewie (ok. 2,5 km od pierwotnego miejsca wydarzenia).

 BILETY

 • Bilety zakupione przez Państwa do tej pory uprawniają do udziału w Gali w dniu 17.10.2015r.
 • Ci z Państwa, którzy zakupili bilety, a z różnych powodów nie zdecydują się wziąć udziału w przeniesionym wydarzeniu, będą mogli zwrócić bilety w punktach sprzedaży od 20.09.2015r
 • Z uwagi na ograniczony teren MOSiR ilość biletów na wydarzenie 17.10.2015r. będzie ograniczona

W przeciągu 7 dni roboczych od wydania owego oświadczenia organizator zobowiązuje się poinformować o godzinach odbywania się imprezy w dniu 17.10.2015r. oraz podać skład zespołów jaki wystąpi na Gali ( z uwagi na wykluczanie się terminów u niektórych Artystów, organizator nie jest w stanie zapewnić tego samego składu zespołów na przeniesione wydarzenie)

Wszystkich Państwa serdecznie przepraszamy. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że jako Organizator otrzymaliśmy wszelkie zezwolenia ( decyzja nr 204/2015 z up. Prezydenta Miasta Otwocka)  i zarówno od strony prawnej jak i merytorycznej byliśmy w pełni przygotowani do przeprowadzenia zgłoszonej przez nas imprezy masowej.

Z poważaniem, Dariusz Przybyłek, Prezes Zarządu

One thought on “Otwocka Gala Disco Polo przeniesiona do karczewa

 • 30 września 2015 o 18:26
  Permalink

  !!!SPRZECIW!!!
  Nie pozwalam robić wsi z Naszego miasta.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.