Zostań szachowym mistrzem

Już w najbliższy piątek, 25 września w Szkole Podstawowej nr 1 w Otwocku swoje drzwi szeroko otwiera szkółka szachowa Chess Mind. – Zapraszamy wszystkich, którzy chcą bliżej poznać szachy i dobrze się pobawić – zachęca Michał Bąk, jeden ze współzałożycieli szachowej szkółki.

Drukowanie

Chess Mind jest szkółką szachową, której założycielami są Michał i Marta Bąk. Michał jest zwolennikiem edukacji poprzez kreatywne rozwiązania zaczerpnięte ze wzorców i benchmarków europejskich, natomiast Marta jest instruktorem z ponad pięcioletnim doświadczeniem, podczas którego szkoliła ponad 200 uczniów (zarówno w formie zajęć indywidualnych, jak i grupowych) między innymi z okolic Warszawy, Otwocka i nie tylko.

W najbliższy piątek Chess Mind otwiera swoje drzwi dla wszystkich miłośników umysłowych zabaw. – Zapraszamy dzieci i rodziców do gry w szachy, warcaby, jengę i wiele innych zabaw logicznych. Nie zabraknie również zdrowych przekąsek i napojów – mówi Michał Bąk. – Chcemy stworzyć na terenie naszego miasta miejsce, w którym dzieci mogą edukować się i rozwijać poprzez inteligentną formę spędzania czasu – dodaje nasz rozmówca.

Podczas dnia otwartego będzie możliwość zapisania się na zajęcia z 10-procentowym rabatem na pierwszy miesiąc.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.