Honda w strzępach

Tragiczny wypadek na granicy Wawra i Rembertowa! Honda, którą jechali mężczyzna i kobieta, wypadła z drogi i roztrzaskała się na drzewie. Samochód rozerwało na pół. Jedna osoba nie żyje, druga walczy o życie w szpitalu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 29 września, około godz. 15 na odcinku drogi prowadzącym przez las. Przed rondem u zbiegu ul. Korkowej i Płatnerskiej honda wypadła z drogi i z olbrzymią siłą uderzyła w drzewo.

– Kierowca musiał jechać z dużą prędkością, bo po zderzeniu z drzewem prawie nic z niego nie zostało. Honda rozpadła się na pół – komentują ratownicy, którzy natychmiast przyjechali na miejsce.

Strażacy musieli rozciąć karoserię, aby wydostać uwięzionych w aucie pasażerów. Kobieta i mężczyzna, którzy jechali hondą, byli w stanie krytycznym. Pasażerkę reanimowano na miejscu. – Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala – informuje dyżurny z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Mimo błyskawicznej pomocy kobieta zmarła w szpitala, mężczyzna walczy o życie. Na razie przyczyny wypadku nie są znane. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

  • Aska says:

    Może niech policja im przywruci życie….lub ich poskłada
    Komputer do mózgu , nowe kości , troche sztucznej skóry i na nowo kierowca będzie mógł walnąć w drzewo … 🙂

  • Aska says:

    Jak Mało policji na drogach to i najlepsze prawo niepomoże .

2 thoughts on “Honda w strzępach”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kontakt

05-400 OTWOCK, ul. Górna 9
tel./fax 22 710 12 10
tel. 22 710 0 999
e-mail: redakcja@linia.com.pl