Bądźmy na TAK

Natalia Wojda, 17-latka z Sobieni Biskupich, zakwalifikowała się do programu „Must Be the Music” w Polsacie. W minioną niedzielę wystąpiła przed surowym jury, śpiewając utwór „Next To Me” z repertuaru Emeli Sandé, i dostała trzy razy TAK.

natalia wojda

Natalia to dziewczyna wszechstronna i przebojowa. Na naszych łamach pisaliśmy o niej na początku 2014 roku. Nie tylko śpiewa, ale też znakomicie recytuje, gra w amatorskim teatrze. Dzięki pracowitości i talentowi odnosi sukcesy w każdej z tych dziedzin. Zafascynowana aktorstwem, bierze udział w castingach, statystuje w serialu „Skazani”, niebawem zobaczymy ją w epizodach w serialu „Bodo” i w „Na dobre i na złe”. Przede wszystkim jednak śpiewa, a jest obdarzona rzadko spotykanym, niskim głosem, który robi wrażenie.

Ocena jurorów: Elżbiety Zapendowskiej, Kory i Adama Sztaby, którzy dali Natalii swoje TAK, jest tego najlepszym dowodem. Teraz utalentowana dziewczyna potrzebuje naszych głosów, które pozwolą dostać się jej do kolejnego etapu. Na facebookowym profilu programu „Must Be the Music” znajdziemy aplikację do głosowania i filmik z występem Natalii. Dajmy jej swoje TAK i trzymajmy kciuki!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.