Przytłoczyła go liczba zarzutów

Policjanci z Wawra zatrzymali 20-letniego  Damiana W., podejrzanego o dwa włamania, dwie kradzieże i posiadanie narkotyków. Usłyszał pięć zarzutów. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze.

okradal garaze

Damian W. włamywał się i kradł wartościowe przedmioty, aby potem je sprzedać. Nie wiedział, że na jego tropie są już śledczy z Wawra. W ostatnich miesiącach mężczyzna dokonał kilku włamań i kradzieży do garaży. Jego łupem padły m.in. przewody z terenu budowy i rower.

– Funkcjonariusze pionu operacyjnego przeanalizowali włamania i kradzieże. Trop doprowadził ich do 20-letniego Damiana W. – tłumaczy komisarz Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji Praga Południe. Kilka dni temu stróże prawa zapukali do mieszkania podejrzanego. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas kontroli okazało się, że Damian W. ma przy sobie narkotyki. – Policjanci zabezpieczyli pięć gramów amfetaminy – dodaje komisarz Węgrzyniak.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Usłyszał pięć zarzutów. – Dwa dotyczyły kradzieży z włamaniem do garaży, kolejny odnosił się do kradzieży przewodów z terenu budowy. 20-latek odpowie również za kradzież roweru z dworca kolejowego oraz posiadanie narkotyków – wylicza komisarz. Damian W. przy-tłoczony liczbą zarzutów zrozumiał, że to nie żarty, przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze dwóch lat więzienia.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.