Kolejne utrudnienia na Nadwiślance

W czwartek, 15 października rozpoczną się prace remontowe na kolejnym odcinku drogi wojewódzkiej nr 801. Remont ma potrwać do końca października. W związku z planowanymi pracami drogowcy zorganizowali objazdy ulicami Józefowa.

nadwislanska

Jeszcze nie zdążyliśmy zapomnieć o wrześniowych utrudnieniach, a wojewódzcy drogowcy fundują nam kolejne. Od czwartku, 15 października z ruchu ponownie wyłączona będzie droga nr 801 na józefowskim odcinku od ul. Wyszyńskiego do ul. Granicznej. Drogowcy będą kontynuować rozpoczęty we wrześniu remont drogi. – Prace będą prowadzone na kilometrowym odcinku. Zostanie sfrezowana stara nawierzchnia i położona nowa na-kładka asfaltowa, a pobocza zostaną wysypane tłuczniem i zagęszczone. Wyremontowane będą także dwie zatoki autobusowe. Dodatkowo zostaną oczyszczone i pogłębione przydrożne rowy, a tam gdzie będzie to możliwe wykopane nowe. Wykonane zostaną także zjazdy do bocznych ulic i wjazdy na posesje. Za utrudnienia przepraszamy – słyszymy od Stanisława Pawlaka, dyrektora obwodu drogowego Otwock – Piaseczno w Mazowieckim Zarządzie Dróg Wojewódzkich.

Objazd remontowanego odcinka Nadwiślanki przewidziano ulicami Wyszyńskiego, 3 Maja (z uwagi na remont Wawerskiej) i Graniczną. Mieszkańcy i służby miejskie będą mieli zapewniony dojazd na posesje.

3 komentarze do “Kolejne utrudnienia na Nadwiślance

 • 10 października 2015 o 16:44
  Permalink

  Cały ten Otwock tzn. władze , urzędy , inspektoraty …iitd… nawet skarbówke to pod mór i rozstrzelać ///… , szkoda że niema Hitleraa

  Odpowiedz
  • 11 października 2015 o 06:03
   Permalink

   Asiu.
   Nadwiślanka jest drogą wojewódzką.
   Otwock czy Józefów mogą się tylko przyglądać lub coś zaproponować.

   PS. A Otwock powinien leżeć za Bugiem i świat byłby lepszy.

   Odpowiedz
 • 13 października 2015 o 10:04
  Permalink

  A nie można było w wakacje remontować? Medal za planowanie.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.