Brązowa strona szkoły

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Romualda Traugutta w Józefowie zdobyła trzecią nagrodę w VII edycji ogólnopolskiego konkursu „Szkolnastrona roku”. Wręczenie statuetki oraz nagród odbyło się na początku października podczas konferencji w Częstochowie.
Laureaci tegorocznej edycji konkursu „Szkolna strona roku”. Druga z lewej Agata Dzik z SP nr 2
Laureaci tegorocznej edycji konkursu „Szkolna strona roku”. Druga z lewej Agata Dzik z SP nr 2

Nasz konkurs powstał z myślą o administratorach stron internetowych placówek oświatowych, którzy niejednokrotnie poświęcają swój prywatny czas, aby serwisy ich szkół były aktualne, bogate w treści i ciekawe z punktu widzenia odbiorców. W tegorocznej edycji wzięło udział blisko trzy tysiące szkolnych stron. Większość z nich to strony prowadzone w sposób rzetelny i systematyczny. Ale kilka z nich to strony, które wyróżniają się spośród innych w sposób zdecydowany, dlatego znalazły się na liście wyróżnionych i nagrodzonych. To strony z pomysłem. Merytorycznie pełne, rozbudowane, estetyczne, a jednocześnie okraszone atrakcyjnymi elementami, dobrze skonstruowane, w których zaangażowanie redaktora, administratora jest godne uznania – mówi Agnieszka Nawrot, dyrektor ds. marketingu portalu szkolnastrona.pl

Wśród tegorocznych laureatów po raz pierwszy znalazła się placówka z powiatu otwockiego. Trzecie miejsce w konkursie i tytuł „Brązowa Szkolnastrona Roku 2015” przypadł józefowskiej „Dwójce”.

„Już zrealizowaliście wizję Waszej placówki – jesteście szkołą nowoczesną, oferującą uczniom i ich rodzicom atrakcyjne warunki zdobywania nowych doświadczeń, swoim pracownikom atrakcyjne miejsce pracy, a wszystkim razem szansę rozwoju. Dodatkowo oferujecie ją także nam, bo gdy patrzymy na Waszą stronę, na dbałość o nią, to rodzi się w naszej głowie pociąg do wszelakich nowości. Uwagę przyciąga zwłaszcza żyjąca, kolorowa strona główna. Aktualności podawane są w ciekawy i regularny sposób. Goście, którzy odwiedzają Wasz serwis, od razu widzą, że dużo się dzieje w placówce i chce im się kontynuować internetowy spacer po Waszej przestrzeni. I o to właśnie chodzi” – czytamy w ocenie jury konkursowego strony SP nr 2.

Oprócz tytułu i okazałej statuetki szkoła otrzymała także praktyczne nagrody: oprogramowanie Kaspersky Internet Security na dwa stanowiska, 50 miesięcznych kodów dostępu od firmy MegaMatma.pl, a także udział w warsztatach Barwy Teatru.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.