Bogaty archipelag

W 2016 roku południowa dzielnica Warszawy będzie obchodziła 150. rocznicę powstania Gminy Wawer. W związku z tym Wawerskie Centrum Kultury ogłosiło konkurs na logotyp, który będzie znakiem wszystkich wydarzeń towarzyszących temu jubileuszowi.
Swój herb Wawer ma, teraz chce jubileuszowy logotyp
Swój herb Wawer ma, teraz chce jubileuszowy logotyp

Zgodnie z regulaminem logo 150-lecia powinno nawiązywać do głównych atutów promocyjnych dzielnicy, którymi są: komfort życia, przestrzeń, zieleń, różnorodność geograficzna, pozytywne oddziaływanie na fizyczną i duchową sferę człowieka, połączenie tradycji i historii z nowoczesnością, ciekawi mieszkańcy – twórcy, artyści, intelektualiści (w przeszłości i dziś), różnorodność osiedli tworzących dzielnicę – niczym osobne wyspy składające się na bogaty archipelag.

W konkursie można uczestniczyć indywidualnie lub zespołowo, każdy uczestnik może złożyć dowolną liczbę projektów. Powinny być one przekazane w formie elektronicznej w formacie PDF (na CD lub DVD) oraz w wersji papierowej (format wydruku A4). Wydruki należy przesłać w dwóch wersjach: kolorowej oraz czarno-białej, obie w optymalnym rozmiarze oraz w najmniejszym możliwym, lecz czytelnym pomniejszeniu. Projekt logo musi być wykonany w formacie wektorowym, być łatwo skalowany i łatwy do zapamiętania oraz niepowtarzalny i oryginalny.

Propozycje wraz z kartą zgłoszenia należy przesłać lub dostarczyć pod adres: Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1a (pokój 8), 04-713 Warszawa, z dopiskiem „KONKURS NA LOGO OBCHODÓW 150-LECIA WAWRA”. Termin mija 19 listopada o godz. 17. Wyniki poznamy na początku grudnia. Karty zgłoszeń i dokładny regulamin są dostępne na stronie http://www.wck-wawer.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.