Pomóż gimnazjalistom wyjechać do Chin!

Uczniowie józefowskiego gimnazjum nadal szukają sponsorów, dzięki którym będą mogli wyjechać do Chin na Azjatycką Olimpiadę Kreatywności.

di

O wyjazdowych planach józefowskich uczniów szerzej pisaliśmy w jednym z październikowych wydań „Linii”. Przypomnijmy. Drużyna gimnazjalistów
z Józefowa, po zdobyciu II miejsca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności we Wrocławiu, ma możliwość wzięcia udziału w Azjatyckiej Olimpiadzie Kreatywności, która w grudniu odbędzie się w Pekinie. Niestety przeszkodą w drodze do Chin są wysokie koszty wyjazdu, dlatego uczniowie wraz z rodzicami przy dużym poparciu szkoły podjęli wysiłek pozyskania środków finansowych od sponsorów – firm i instytucji oraz od wszystkich ludzi dobrej woli – za pośrednictwem crowdfundingowych platform internetowych. Wiadomo już, że gimnazjaliści mogą liczyć na pomoc m.in. Zarządu Powiatu Otwockiego, Urzędu Miasta Józefów, Nadleśnictwa Celestynów oraz Ambasady RP w Chinach. Pomimo tego wsparcia koszty wyjazdu nadal są zbyt wysokie. Dlatego uczniowie i rodzice nadal apelują o finansową pomoc.

Wpłać choćby złotówkę

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.