Dinozaury na żywo

Uwaga rodzice! W czwartek, 5 listopada do Warszawy zawitały dinozaury. Można je oglądać na jedynej w swoim rodzaju, międzynarodowej wystawie „Dinozaury na żywo”, na której zgromadzono 40 robotów dinozaurów rzeczywistych rozmiarów.

dino1

Największy z dinozaurów ma sześć metrów wysokości i 19 m długości. Prehistoryczne zwierzęta wykonano w skali 1:1, a realizmu dodają im efekty świetlne i dźwiękowe. Roboty umieszczono w leśnej krainie na powierzchni blisko dwóch tysięcy metrów kwadratowych. Zwiedzający będą mogli uczestniczyć w imponującej walce dwóch drapieżnych gatunków dinozaurów.

Wystawę „Dinozaury na żywo” można oglądać na błoniach Stadionu Narodowego przy Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 (brama nr 1). Ekspozycja będzie czynna od wtorku do czwartku w godz. 10-20, w piątki, soboty, niedziele i święta w godz. 10-21. Bilety kosztują od 20 do 140 zł (w zależności od wieku i liczby osób).

Wystawa gościła wcześniej m.in. w Wiedniu, Monachium czy Singapurze. W Warszawie będzie otwarta do 21 lutego 2016 r. Szczegóły na stronie http://www.dinozaurynazywo.pl lub pod nr tel. 22 821 98 75.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.