Przyłączcie się do akcji

Klub Batory po raz kolejny koordynuje na naszym terenie akcję „Rodacy – Bohaterom”. Tym razem rozszerza ją jednak na cały powiat otwocki i szuka osób i organizacji chętnych do współpracy.

rodacy bohaterom

Akcja prowadzona przez stowarzyszenie Odra-Niemen polega na zbiórce darów dla polskich kombatantów i polskich środowisk mieszkających na dawnych Kresach Wschodnich RP. Na Litwę, Ukrainę do Białorusi trafią produkty spożywcze, m.in. cukier, konserwy, ryż, kasza, herbata, kakao, czekolada, makaron, warzywa i owoce w puszce, olej, kawa i oczywiście kartki świąteczne.

Do tej pory klub Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej skupiał się głównie na terenie Otwocka. W tym roku postanowiono włączyć do zbiórki szkoły i instytucje oraz organizacje z terenu całego powiatu. Wszyscy zainteresowani włączeniem się w organizację na terenie swoich gmin proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 22 779 50 97 w godz. 13-19. Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 listopada.

Głównym miejscem zbiórki i magazynem jest Klub Batory OSM (Otwock, ul. Batorego 34). Zebrane dary można będzie dostarczać do piątku, 4 grudnia do godz. 19. O akcji można przeczytać na stronach: www.rodacybohaterom.pl i www.odraniemen.org

  • pan profesor says:

    FARSA. Spółdzielnia mieszkaniowa nie powinna politykowac ! Zreszta, podobnie jak ksiadz albo straz pozarna.

One thought on “Przyłączcie się do akcji”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kontakt

05-400 OTWOCK, ul. Górna 9
tel./fax 22 710 12 10
tel. 22 710 0 999
e-mail: redakcja@linia.com.pl