Pływanie się opłaca

Nawet 10 godzin więcej zyska każdy, kto w grudniu dokona zakupu karnetu na józefowską pływalnię. Taki świąteczny prezent dla klientów przygotowała dyrekcja Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji.

basen

– Ta forma promocji to pośrednio promocja ICSiR, miasta i kultury fizycznej. Nie bez kozery wybraliśmy grudzień, bo to miesiąc świąteczny i nasze karnety zwykle cieszą się dużym powodzeniem w tym okresie. Zasada jest taka, że wszystkie karnety będą miały tę samą cenę i ten sam czas ważności. Z tym, że do każdego rodzaju karnetów godzinowych dodajemy 10 procent dodatkowych godzin – tłumaczy Piotr Gąszcz, dyrektor ICSiR.

Jak to wygląda w praktyce? Otóż najwięcej, bo aż 10 dodatkowych godzin, zyskają ci, którzy kupią 100-godzinny karnet na trzy lata. Przy karnecie 50-godzinnym będzie to pięć dodatkowych godzin, przy karnecie 25-godzinnym na dwa lata w promocji będą trzy godziny. Najmniej, bo jedynie godzinę, można będzie zyskać przy zakupie 10-godzinnego karnetu na rok. Zdaniem dyrektora taka promocja będzie miała wpływ nie tylko na finansowy wynik ICSiR, lecz także na frekwencję na pływalni, szczególnie w weekendy oraz dni wolne od pracy.

Propozycja promocyjnych zmian w formie uchwały została przyjęta przez radę miasta podczas obrad październikowej sesji. Promocyjna sprzedaż karnetów będzie trwała od 1 do 31 grudnia.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.