Burger z Radości

Miłośników fast foodów czeka wkrótce smaczna niespodzianka! Powoli kończy się budowa nowej restauracji McDonald`s u zbiegu ul. Patriotów i Będzińskiej w Radości. Wielkie otwarcie nastąpi na przełomie grudnia i stycznia.
Lokal w Radości ma być otwarty codziennie od godz. 7 do 23
Lokal w Radości ma być otwarty codziennie od godz. 7 do 23

Mieszkańcy Wawra doczekali się nie tylko centrum handlowego, ale także kolejnej restauracji McDonald`s – pierwsza powstała przy Wale Miedzeszyńskim. Teraz niektórzy miłośnicy burgerów, zwłaszcza niezmotoryzowani, będą mieli jeszcze bliżej do swojej ulubionej restauracji. Nowy fast food powstaje przy ul. Patriotów 198 na rogu ul. Będzińskiej w Radości, niedaleko stacji kolejowej. Do lokalu można bez problemu dojechać autobusem lub pociągiem.

Obecnie budowa jest już w końcowej fazie. Robotnicy wykańczają już wnętrze. – Niedługo zostanie zagospodarowany teren, wykonany parking i zielone ogrodzenie z krzewów, a także zrobiony bezpieczny zjazd z ul. Patriotów do restauracji – mówią robotnicy.

– Musimy się spieszyć, bo jest jeszcze sporo pracy, a wielkie otwarcie ma się odbyć pod koniec grudnia lub zaraz po Nowym Roku – dodają. Lokal w Radości ma być otwarty codziennie od godz. 7 do 23. Na razie nie będzie McDrive’a czynnego 24 godziny, w którym składa się i odbiera zamówienie z samochodu.

– Być może w przyszłości zostanie on uruchomiony, ale na pewno jeszcze nie teraz – tłumaczy pracownik McDonald`s. – Obecnie trwa nabór personelu. Zanim osoba zostanie zatrudniona w Radości, będzie musiała przejść szkolenie w innych restauracjach – informuje nasz rozmówca. Osoby zainteresowane pracą mogą kontaktować się pod nr tel. 694 496 033.

One thought on “Burger z Radości

  • 18 listopada 2015 o 09:46
    Permalink

    Czy w tej „restauracji” jest obsługa kelnerska i szeroki wybór win ?

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.