Ten moment

Tenisiści stołowi IKRTS Józefów zakończyli serię meczów bez wygranej. Drużyna znad Świdra zgarnęła komplet punktów w starciu z rezerwami Spójni Warszawa.
Piotr Stępiński zagrał przeciw swoim byłym kolegom
Piotr Stępiński zagrał przeciw swoim byłym kolegom

Na ten moment zawodnicy IKRTS Józefów czekali od początku sezonu. Po czterech meczach bez zwycięstwa drużyna trenera Pawła Chułerańskiego odniosła wreszcie upragnione zwycięstwo. Gospodarze pokonali we własnej hali Spójnię Warszawa 6:4.

– Trudno powiedzieć, że to było planowane zwycięstwo. Spójnia ma na tyle mocny skład, że trudno było z góry zakładać, że wreszcie uda nam się wygrać. To był bardzo trudny pojedynek, co widać po wyniku końcowym – przyznaje trener Chułerański.

– Zaczęliśmy źle od dwóch porażek, ale potem zaczęliśmy się rozkręcać. Bardzo dobrze grali Michał Markowski oraz Kamil Smoliński – dodaje trener józefowian.

Dodatkowym smaczkiem meczu ze Spójnią był występ Piotra Stępińskiego, który dołączył do IKRTS w przerwie letniej, a wcześniej reprezentował barwy klubu ze stolicy.

– Dla niego to był bardzo ważny mecz. W tym spotkaniu miał wiele do udowodnienia swoim byłym kolegom – a oni jemu – i pojedynki z jego udziałem były naprawdę pełne dramaturgii. Myślę, że ostatecznie Piotrek wyszedł z nich obronną ręką – ocenia Chułerański.

– Nie wiem, czy to był dla nas taki mecz na przełamanie. Mam nadzieję, że tak, choć liga jest w tym roku tak mocna, że każdy pojedynek – mimo że wydaje mi się, że gramy w drużynie na dość równym poziomie – jest dla nas niezwykle wymagający i nieprzewidywalny – uważa trener IKRTS.

IKRTS Józefów – Spójnia II W-wa     6:4
IKRTS: Chułerański 1 pkt, Smoliński 1,5 pkt, Markowski 2 pkt, Stępiński 1,5 pkt

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.