Urodzinowe dźwiganie

50 lat temu powstała sekcje podnoszenia ciężarów OKS Otwock. Z tej okazji 12 grudnia w hali otwockiego klubu odbędzie się specjalny, jubileuszowy turniej, podczas którego będzie można spotkać byłych i aktualnych reprezentantów OKS-u.
W trakcie grudniowych zawodów zaprezentują się aktualni  wychowankowie otwockiego klubu
W trakcie grudniowych zawodów zaprezentują się aktualni wychowankowie otwockiego klubu

Przez ponad pół wieku sekcja podnoszenia ciężarów otwockiego klubu dochowała się wielu wybitnych zawodników nie tylko na skalę kraju, ale również i świata. Wielu z nich będzie można spotkać w trakcie grudniowego turnieju, podczas którego oprócz atrakcji sportowych odbędzie się specjalna uroczystość uhonorowania zawodników i przyjaciół otwockiej sekcji.

– Z okazji 50-lecia przygotowaliśmy specjalne medale okolicznościowe, które w trakcie zawodów zostaną wręczone naszym gościom. Uhonorujemy nimi tych, którzy zapisali się złotymi zgłoskami w historii naszej sekcji – mówi Jan Święcicki, trener i wieloletni zawodnik OKS-u.

Ten wyjątkowy turniej odbędzie się w sobotę 12 grudnia i został podzielony na dwie części. W pierwszej (godz. 12.00), na specjalnie przygotowanym pomoście zaprezentują się zawodnicy do lat 15, natomiast w drugiej (godz.14.00) – po oficjalnym rozpoczęciu wystąpią zawodnicy startujący w kategorii do lat 18. W obu częściach będzie okazja do zobaczenia w akcji aktualnych wychowanków otwockiego klubu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.