Cios od Miyagi

Druga runda rozgrywek Pucharu OLSP za nami. Awans wywalczyło większość wyżej rozstawionych zespołów, ale nie zabrakło też m ałej sensacji.
Miyagi Turbo zaskoczyło zespół Avanti
Miyagi Turbo zaskoczyło zespół Avanti

Jedyna niespodzianka drugiej rundy Pucharu OLSP to wynik meczu dwóch drugoligowców, w którym trzecie w tabeli Avanti podejmowało najsłabsze po pierwszej rundzie rozgrywek Miyagi Turbo. Choć w lidze ekipa z Ługów dość gładko poradziła sobie z drużyną Dariusza Golińskiego (4:1), to w pucharze górą byli gracze Miyagi (3:1).

– Bardzo duży wpływ na naszą porażkę miała niedyspozycja dnia oraz drobne kontuzje, które wykluczyły podstawowych obrońców oraz bramkarza. Próbowaliśmy różnych przesunięć w ustawieniu, ale nie wyszło to nam na dobre. Przeciwnicy szybko strzelili dwie bramki i przeszli do obrony – mówi gracz Avanti Łukasz Dermont.

– Mimo oblężenia bramki przeciwnika w drugiej połowie i strzelenia bramki nie udało nam się odrobić strat. W końcówce straciliśmy jeszcze trzecią bramkę i to nas ostatecznie pogrążyło – dodaje strzelec honorowego gola dla Avanti.

Przed meczem bardzo bojowe nastroje panowały w drużynie Wirtualnego Otwocka. Ekipa Pawła Pałczyńskiego miała nadzieję, że aktualny lider pierwszej ligi i mistrz z ubiegłego sezonu – zespół FBI ich zlekceważy i dzięki temu będą mieli szansę na wywalczenie korzystnego wyniku. Zespół Krzysztofa Trzaskowskiego, który chce poprawić wynik z poprzedniego sezonu i celuje w potrójną koronę, zagrał jednak bez taryfy ulgowej, czego efektem była wysoka wygrana 9:1.

Dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę w meczu Citihome z liderem trzeciej ligi Dualtech. W regulaminowym czasie był remis 1:1. Próbę nerwów lepiej wytrzymali piłkarze beniaminka pierwszej ligi, którzy wygrali 3:2.

Wyniki 1/16 Pucharu OLSP
Just 6 – Anielin     3:2
FC Victoria – Świdermajer     3:3 k.2:1
WKS – Home Team     9:2
Kambodża – Michotnia     2:4
Wuwuzele – FC Błota     9:1
Waka Waka – TS Batory     1:4
FBI – Wirtualny Otwock     9:1
RWE – Walton     0:6
Avanti – Miyagi Turbo     1:3
Valcom – Szach Mat     12:1
Legion – FC Bad Boys     1:9
Eha Pol – Twój Weekend     7:1
Albatrosy – Deportivo     7:1
Citihome – Dualtech     1:1 k.3:2
Meiwa – Szemrajówka     4:1
Nie Do Zera – Łosie     6:0

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.