Milion na sport

Ponad milion złotych dotacji otrzyma w przyszłym roku józefowskie Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji. Miasto jak co roku wspiera największe
w powiecie centrum sportowe.

ics

Józefowski samorząd od lat dopłaca do kosztów utrzymania hali sportowej oraz pływalni ICSiR. W budżecie na 2016 rok na ten cel zabezpieczono 1 200 000 zł. Kwota ta została wyliczona na podstawie stawki za metr kwadratowy, którą ustalono w wysokości 284,43 zł, i pomnożeniu jej przez powierzchnię użytkową centrum.

Dzięki temu wsparciu z hali sportowej mogą korzystać gimnazjaliści podczas lekcji wychowania fizycznego. Również w ramach wf-u wszyscy uczniowie józefowskich szkół mają zapewnione bezpłatne wejściówki do pływalni. Pieniądze z dotacji przeznaczono również na dopłatę do biletów i karnetów oraz bezpłatnych wejść dzieci do lat czterech i osób niepełnosprawnych, mieszkających na terenie Józefowa.

Dotacja wypłacana będzie w 13 transzach do siódmego dnia każdego miesiąca. Jedynie w lutym ośrodek otrzyma dwie transze.

  • Eminem says:

    a w Otwocku jak nie ma basenu tak nie ma. Ale za to może pobudują spalarnię śmieci z Warszawy

One thought on “Milion na sport”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kontakt

05-400 OTWOCK, ul. Górna 9
tel./fax 22 710 12 10
tel. 22 710 0 999
e-mail: redakcja@linia.com.pl