Tu „hecy” się nie boją

140 wolontariuszy wyruszy na otwockie ulice w najbliższą niedzielę, 10 stycznia. Cel to zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Sztab ma zapewnione wsparcie służb mundurowych.
W ciągu poprzednich 23 finałów WOŚP zebrała i przekazała  na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 650 mln zł
W ciągu poprzednich 23 finałów WOŚP zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 650 mln zł

Jeżeli funkcjonariusz publiczny zaangażuje się w hecę WOŚP, niech nazajutrz składa raport o zwolnienie ze służby” – te słynne już słowa posła PiS Stanisława Piętki (oby jego dzieci nie musiały korzystać z „orkiestrowego sprzętu”…) były na szczęście tylko pustym hasłem. Przynajmniej na naszym lokalnym terenie. Od lat policjanci i strażacy aktywnie uczestniczą w akcjach Jurka Owsiaka, krytykowanego przez PiS i mimo zmiany władzy tak pozostanie.

– W czwartek, 17 grudnia odbyło się coroczne spotkanie Komitetu Honorowego Finału WOŚP w Otwocku. Na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele samorządu oraz firm i instytucji wspierających otwocki Finał, między innymi: Zastępca Komendanta Powiatowego Policji Paweł Karpiński, Naczelnik Wydziału Prewencji Paweł Szeląg oraz Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej Tomasz Dąbrowski. Podczas spotkania omówione zostały plan finału, jego koszty oraz udział służb mundurowych, czyli pokazy działań policji i straży pożarnej oraz kwestie związane z bezpieczeństwem całej imprezy i kwestujących wolontariuszy. Działamy więc wspólnie, jak co roku – podkreśla Tomasz Grodzki, szef sztabu. Otwocki finał ponownie na terenie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury. Program w ramce.

Program:

  • godz. 15.30 – Hug The Devil
  • godz. 16.00 – Średnia 55
  • godz. 16.30 – Sound of Touch
  • godz. 17.20 – Przemek Knopik
  • godz. 18.10 – The Rookles
  • godz. 18.50 – Natalia Sikora
  • godz. 20.00 – Światełko do nieba – pokaz fajerwerków
  • godz. 20.10 – Sławomir

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.