Groził, że zabije rodziców

Mama i ojczym 56-latka żyli w ciągłym strachu. Wyrodny syn dręczył ich, urządzał awantury, bił i groził, że ich zabije. Pomoc przyszła w ostatniej chwili. Domowy kat został zatrzymany przez policjantów. Trafił do aresztu na trzy miesiące. Grozi mu nawet pięć lat więzienia.

rodzic

Mężczyzna nie dawał spokoju 80-letniej matce i 79-letniemu ojczymowi, szczególnie kiedy był pijany. Nachodził ich w domu w Celestynowie, urządzał awantury, poniżał staruszków i był wobec nich agresywny. Kolejny raz przyszedł tuż przed świętami. We wtorek, 22 grudnia wpadł do domu jak tornado, był niezadowolony i znowu znalazł okazję do kłótni z matką i ojczymem. Był agresywny. Rzucił się z rękami na bezbronną mamę, pobił ją
i groził śmiercią. W obronie kobiety stanął ojczym 56-latka, ale domowy kat pobił i jego. Gehennę staruszków przerwali interweniujący policjanci. Funkcjonariusze zatrzymali wyrodnego syna. Okazało się, że był pijany, miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie.

– Policjanci z posterunku w Celestynowie dobrze znają tę rodzinę, bo od dawna ma założoną „Niebieską Kartę”. Mężczyzna był wcześniej karany za znęcanie się nad bliskimi – mówi st. asp. Sylwia Durlik z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Tym razem katowi się nie upiekło i stróże prawa wsadzili go za kraty. – Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i 56-latek trafił na trzy miesiące do aresztu – dodaje Durlik.

Teraz grozi mu nawet pięć lat więzienia.

  • Kompletne bzdury, niedouczona pseudo reporterka nie zna tematu i myli wątki … rozumiem, że to jest jej praca i szuka sensacji ….

One thought on “Groził, że zabije rodziców”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kontakt

05-400 OTWOCK, ul. Górna 9
tel./fax 22 710 12 10
tel. 22 710 0 999
e-mail: redakcja@linia.com.pl