Święty Mikołaj w oczyszczalni

Tuż przed świętami Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji gościło grupę ponad 30 podopiecznych otwockiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Wizyta była okazją do podzielenia się opłatkiem, złożenia świątecznych życzeń i przekazania prezentów. Jeden z nich otrzymał nawet prezes OPWiK.
Mieczysław Kostyra  z legitymacją odznaki  „Przyjaciel dziecka“
Mieczysław Kostyra z legitymacją odznaki „Przyjaciel dziecka“

Spotkanie wigilijne, podczas którego na dzieci czekały słodycze i prezenty, odbyło się z inicjatywy prezydenta Otwocka Zbigniewa Szczepaniaka, zarządu spółki OPWiK oraz przy współudziale prezesa zarządu TPD Czesława Ziemińskiego.

– Dziękując w imieniu otwockiego TPD za życzliwość i systematyczną pomoc, która od lat ułatwia nam udzielanie świadczeń, naszą wdzięczność wyrażamy w postaci przyznania tytułu i odznaki „Przyjaciel Dziecka”. Wsparci przez zarząd TKKF Apollo i Ryszarda Myśliwskiego wystąpiliśmy do kapituły TPD, żeby uhonorować prezesa OPWiK Mieczysława Kostyrę oraz prokurent Grażynę Osicę tymi odznaczeniami – mówił podczas spotkania w siedzibie OPWiK Czesław Ziemiński.

Prezes spółki nie krył zaskoczenia tym prezentem.

– Jest to moje pierwsze wyróżnienie od dzieci. To bardzo miły gest – mówił Mieczysław Kostyra, dziękując w imieniu całej załogi OPWiK, która, jak stwierdził, zawsze wspiera wszystkich potrzebujących.  – Wobec tego, że kapituła uznała zasługi prezesa, traktuję to jako zasługi całego OPWiK jako otwockiej firmy – dodał prezydent Szczepaniak, który też jest posiadaczem odznaki „Przyjaciel Dziecka”.

  • Redakcja says:

    Przyjaciel dziecka – szkoda że nie swoich dzieci. Pomaga wszystkim potrzebującym, ha ha. Co on za głupoty wygaduje. Nie kiwnie palcem jeśli nie będzie miał w tym interesu i nie będzie mu się to opłacało. Zaskoczony? Na Sądzie Ostatecznym to będziesz Pan zaskoczony, Panie Towarzyszu Kostyra.

One thought on “Święty Mikołaj w oczyszczalni”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kontakt

05-400 OTWOCK, ul. Górna 9
tel./fax 22 710 12 10
tel. 22 710 0 999
e-mail: redakcja@linia.com.pl