„Nukleon” rozpoczął wielkie odliczanie

W sobotę, 9 stycznia balem studniówkowym uczniowie ostatnich klas Zespołu Szkół nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Otwocku rozpoczęli odliczanie stu dni do matury. Jak przystało na ostatni bal przed maturą, zabawa trwała do białego rana!

This slideshow requires JavaScript.

Podobnie jak w latach poprzednich przyszli absolwenci „Nukleona” na sto dni przed maturą bawili się w Sali Bankietowej „U Wielgołaskich” w Ostrowiku. Na wstępie uczniów maturalnych klas, ich osoby towarzyszące, dyrekcję, nauczycieli i zaproszonych gości powitali przedstawiciele maturzystów. Uczniowie dziękowali rodzicom, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły za trud włożony nie tylko w przygotowanie Studniówki, ale przede wszystkim w ich wychowanie i edukację.

Potem głos oddano dyrektorowi szkoły Henrykowi Matoskowi, który maturzystom życzył dobrej zabawy i zdanego  egzaminu dojrzałości. Do życzeń dołączyli się również zaproszeni goście, m.in. starosta powiatu otwockiego Mirosław Pszonka, członek zarządu powiatu Aneta Bartnicka, wiceprzewodnicząca rady powiatu Barbara Markowska i prezydent Otwocka Zbigniew Szczepaniak.

Po części oficjalnej studniówkową zabawę tradycyjnie rozpoczęto  polonezem. Przed licznie zebranymi rodzicami i zaproszonymi gośćmi na parkiecie zaprezentowało się pięć tegorocznych klas maturalnych. Ich występ nagrodzono gromkimi brawami.

Po polonezie przyszedł czas na wspólne zdjęcia pamiątkowe, na których uwieczniono poszczególne klasy wraz z wychowawcami. Znaleziono także czas na wspólne zdjęcia wraz z osobami towarzyszącymi. A potem… była już tylko zabawa do samego rana!

Maturzystom życzymy wytrwałości w nauce i połamania piór na egzaminie maturalnym.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.