Mazur szuka bramkarza

Piłkarze trenera Łukasza Stasiuka rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Jednym z pierwszych wyzwań, jakie stoją przed działaczami Mazura w nadchodzących tygodniach, jest znalezienie bramkarza.
Witold Rudnicki strzegł jesienią bramki Mazura. Na wiosnę w Karczewie już – najprawdopodobniej – nie wystąpi
Witold Rudnicki strzegł jesienią bramki Mazura. Na wiosnę w Karczewie już – najprawdopodobniej – nie wystąpi

Zawodnicy Mazura Karczew zainaugurowali przygotowania do rundy wiosennej. Trener Łukasz Stasiuk i jego podopieczni trenowali już na nowo wybudowanym boisku na terenie stadionu im. Mariana Olszewskiego. Nowy obiekt wygląda imponująco i ma pomóc piłkarzom w wywalczeniu jeszcze lepszego wyniku niż w rundzie jesiennej.

Po przerwie świątecznej skład zespołu nie uległ większym modyfikacjom. Najważniejszymi zmianami są rezygnacja z gry w drużynie Adriana Kubickiego oraz bramkarza Witolda Rudnickiego. Strata podstawowego goalkeepera jest teraz największym problemem działaczy z Karczewa, którzy muszą w krótkim czasie znaleźć jego następcę. Obecnie penetrują rynek i rozważają różne możliwości.

Jedną z nich jest ponowne zatrudnienie Erwina Saka, który w grudniu uczestniczył w klubowej wigilii, ale na przeszkodzie może stanąć uraz zawodnika. Sak, który bronił dostępu do bramki Mazura w poprzednim sezonie, cały czas walczy z kontuzją kręgosłupa i nie wiadomo, czy do rozpoczęcia rozgrywek IV ligi uda mu się wyleczyć uraz.

A już w najbliższą sobotę zespół rozegra pierwszy z 13 zaplanowanych meczów sparingowych. Przeciwnikiem Mazura będzie występująca w lidze okręgowej Marcovia Marki.

Plan sparingów
23 stycznia  – Marcovia Marki
27 stycznia  – Pogoń Grodzisk
30 stycznia – Legionovia II
3 lutego – Józefovia
6 lutego – Hutnik Huta Czechy
10 lutego – PKS Radość
13 lutego – Mazovia Mińsk Maz.
17 lutego – Powiślak Końskowola
20 lutego – KS Łomianki
24 lutego – Bug Wyszków
27 lutego – Huragan Wołomin
2 marca – Ożarowianka Ożarów Maz.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.