Ciężarówka roztrzaskała busa

Niedaleko przejazdu kolejowego w Śródborowie miał miejsce niebezpiecznie wyglądający wypadek. Ciężarówka zderzyła się z busem. Ranne zostały trzy osoby.

WYPADEK

Do wypadku doszło na prostym odcinku ul. Armii Krajowej w piątek, 5 lutego o godz. 8. – Kierowca ciężarówki z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka białym busem – mówi st. asp. Sylwia Durlik z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Siła uderzenia była tak duża, że obydwa samochody wypadły z jezdni i uderzyły w drzewa. Na miejsce wezwano dwie karetki pogotowia, straż pożarną i policję. Pasażer ciężarówki utknął w kabinie i do akcji wkroczyli strażacy. – Musieliśmy rozciąć karoserię, aby uwolnić rannego mężczyznę – mówi bryg. Krzysztof Tuszowski z otwockiej straży.

W wypadku zostało rannych trzech mężczyzn. Najpoważniejszych obrażeń doznali kierowa busa i pasażer ciężarówki. Dlatego zostali przetransportowani do szpitala. Kierowca ciężarówki tłumaczył policjantom, że prawdopodobnie doszło do awarii. – Coś zablokowało koła i ściągnęło samochód na lewy pas – mówi. Policja ustala przyczyny wypadku.

  • Jan K. says:

    “Coś skręciło kierownicą”

One thought on “Ciężarówka roztrzaskała busa”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kontakt

05-400 OTWOCK, ul. Górna 9
tel./fax 22 710 12 10
tel. 22 710 0 999
e-mail: redakcja@linia.com.pl