Ciężarówka roztrzaskała busa

Niedaleko przejazdu kolejowego w Śródborowie miał miejsce niebezpiecznie wyglądający wypadek. Ciężarówka zderzyła się z busem. Ranne zostały trzy osoby.

WYPADEK

Do wypadku doszło na prostym odcinku ul. Armii Krajowej w piątek, 5 lutego o godz. 8. – Kierowca ciężarówki z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka białym busem – mówi st. asp. Sylwia Durlik z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Siła uderzenia była tak duża, że obydwa samochody wypadły z jezdni i uderzyły w drzewa. Na miejsce wezwano dwie karetki pogotowia, straż pożarną i policję. Pasażer ciężarówki utknął w kabinie i do akcji wkroczyli strażacy. – Musieliśmy rozciąć karoserię, aby uwolnić rannego mężczyznę – mówi bryg. Krzysztof Tuszowski z otwockiej straży.

W wypadku zostało rannych trzech mężczyzn. Najpoważniejszych obrażeń doznali kierowa busa i pasażer ciężarówki. Dlatego zostali przetransportowani do szpitala. Kierowca ciężarówki tłumaczył policjantom, że prawdopodobnie doszło do awarii. – Coś zablokowało koła i ściągnęło samochód na lewy pas – mówi. Policja ustala przyczyny wypadku.

One thought on “Ciężarówka roztrzaskała busa

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.