Nie ma powodów do radości

Gdy napiszę, że z nieukrywanym smutkiem przyjęliśmy informację o zaprzestaniu wydawania „Tygodnika Regionalnego”, wielu osobom będzie trudno w te słowa uwierzyć, bo jak można się smucić, gdy z rynku znika konkurencja…

tr

A jednak to prawda. I nie chodzi tu tylko o przyzwyczajenie czy nawiązane między obiema redakcjami towarzyskie i zawodowe relacje, których zwyczajnie żal, ale również  o zmiany, jakie w dobie wszechobecnego internetu zachodzą na rynku prasy drukowanej. Jest on coraz trudniejszy, coraz bardziej wymagający czy, jak pisze w słowie pożegnalnym redakcja „Tygodnika” – twardy i bezlitosny, czego potwierdzeniem jest zamknięcie tego tytułu.

Dlatego wiadomość tę przyjmujemy z głęboką refleksją, pokorą, bez większej radości, bardziej jako mobilizację do podjęcia kolejnych wyzwań i realizacji nowych projektów, dzięki którym nasi Czytelnicy dostaną do rąk jeszcze lepszą i ciekawszą „Linię Otwocką”.  Koleżankom i Kolegom z „Tygodnika Regionalnego” dziękujemy za te wszystkie lata zdrowego i merytorycznego współkonkurowania na lokalnym rynku prasy i życzymy nowych wyzwań zawodowych.

One thought on “Nie ma powodów do radości

  • 18 lutego 2016 o 14:49
    Permalink

    No cóż, szkoda… Ale z 2 strony ile można pakować kasę w nierentowną firmę, a wiem co piszę, w końcu kilka lat tam pracowałem.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.