Pół roku komendanta

Przez 25 lat był na służbie. Teraz insp. Dariusz Zalesiński (na zdjęciu), dotychczasowy otwocki komendant policji, przeszedł na zasłużoną emeryturę. Nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu otwockiego – do czasu powołania nowego komendanta – będzie czuwał niezawodny podinsp. Andrzej Karpiński, zastępca komendanta.

konmendant

Inspektor Dariusz Zalesiński rozstaje się z Komendą Powiatową Policji w Otwocku. Na służbie był ćwierć wieku. Zaczynał pracę jako posterunkowy w komendzie na Żoliborzu. Potem ścigał przestępców na Bielanach. Przeszedł tu przez wszystkie szczeble kariery zawodowej, aż do stanowiska pierwszego zastępcy komendanta – tę funkcję pełnił przez kilka lat. Potem został przeniesiony do Grodziska Mazowieckiego, gdzie w ostatnich latach pełnił obowiązki komendanta policji. Pod koniec lipca 2015 r. insp. Zalesiński został ponownie przeniesiony. Tym razem do Otwocka, gdzie został komendantem. Po 25 latach pracy w mundurze kończy służbę i przechodzi na emeryturę.

Teraz Komenda Stołeczna Policji w Warszawie zdecyduje, kto zastąpi insp. Zalesińskiego. Do czasu powołania nowego komendanta nad bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwał podinsp. Andrzej Karpiński, pierwszy zastępca komendanta otwockiej policji.

Jedna myśl na temat “Pół roku komendanta

  • 10 lutego 2016 o 22:44
    Permalink

    No i pozbylismy się półrocznego sprzątacza, a brudy zamiecione pod dywan zabrał ze sobą? przyleciał z wielkim halo a odleciał jak szczur, cichcem.

    Odpowiedz

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.