Pół roku komendanta

Przez 25 lat był na służbie. Teraz insp. Dariusz Zalesiński (na zdjęciu), dotychczasowy otwocki komendant policji, przeszedł na zasłużoną emeryturę. Nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu otwockiego – do czasu powołania nowego komendanta – będzie czuwał niezawodny podinsp. Andrzej Karpiński, zastępca komendanta.

konmendant

Inspektor Dariusz Zalesiński rozstaje się z Komendą Powiatową Policji w Otwocku. Na służbie był ćwierć wieku. Zaczynał pracę jako posterunkowy w komendzie na Żoliborzu. Potem ścigał przestępców na Bielanach. Przeszedł tu przez wszystkie szczeble kariery zawodowej, aż do stanowiska pierwszego zastępcy komendanta – tę funkcję pełnił przez kilka lat. Potem został przeniesiony do Grodziska Mazowieckiego, gdzie w ostatnich latach pełnił obowiązki komendanta policji. Pod koniec lipca 2015 r. insp. Zalesiński został ponownie przeniesiony. Tym razem do Otwocka, gdzie został komendantem. Po 25 latach pracy w mundurze kończy służbę i przechodzi na emeryturę.

Teraz Komenda Stołeczna Policji w Warszawie zdecyduje, kto zastąpi insp. Zalesińskiego. Do czasu powołania nowego komendanta nad bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwał podinsp. Andrzej Karpiński, pierwszy zastępca komendanta otwockiej policji.

  • dodsi says:

    No i pozbylismy się półrocznego sprzątacza, a brudy zamiecione pod dywan zabrał ze sobą? przyleciał z wielkim halo a odleciał jak szczur, cichcem.

One thought on “Pół roku komendanta”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kontakt

05-400 OTWOCK, ul. Górna 9
tel./fax 22 710 12 10
tel. 22 710 0 999
e-mail: redakcja@linia.com.pl