Pół roku komendanta

Przez 25 lat był na służbie. Teraz insp. Dariusz Zalesiński (na zdjęciu), dotychczasowy otwocki komendant policji, przeszedł na zasłużoną emeryturę. Nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu otwockiego – do czasu powołania nowego komendanta – będzie czuwał niezawodny podinsp. Andrzej Karpiński, zastępca komendanta.

konmendant

Inspektor Dariusz Zalesiński rozstaje się z Komendą Powiatową Policji w Otwocku. Na służbie był ćwierć wieku. Zaczynał pracę jako posterunkowy w komendzie na Żoliborzu. Potem ścigał przestępców na Bielanach. Przeszedł tu przez wszystkie szczeble kariery zawodowej, aż do stanowiska pierwszego zastępcy komendanta – tę funkcję pełnił przez kilka lat. Potem został przeniesiony do Grodziska Mazowieckiego, gdzie w ostatnich latach pełnił obowiązki komendanta policji. Pod koniec lipca 2015 r. insp. Zalesiński został ponownie przeniesiony. Tym razem do Otwocka, gdzie został komendantem. Po 25 latach pracy w mundurze kończy służbę i przechodzi na emeryturę.

Teraz Komenda Stołeczna Policji w Warszawie zdecyduje, kto zastąpi insp. Zalesińskiego. Do czasu powołania nowego komendanta nad bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwał podinsp. Andrzej Karpiński, pierwszy zastępca komendanta otwockiej policji.

One thought on “Pół roku komendanta

  • 10 lutego 2016 o 22:44
    Permalink

    No i pozbylismy się półrocznego sprzątacza, a brudy zamiecione pod dywan zabrał ze sobą? przyleciał z wielkim halo a odleciał jak szczur, cichcem.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.