Czy Rokola wróci do gry?

Czy na wiosnę drużynom walczącym w klasie B ubędzie jeden rywal? Tak się może zdarzyć, jeśli z przyczyn kadrowych z rozgrywek wycofa się Rokola Otwock Wielki. O przyszłości tej drużyny zdecyduje spotkanie, które ma się odbyć w najbliższym czasie.
Część zawodników Rokoli wróciła do Mazura Karczew
Część zawodników Rokoli wróciła do Mazura Karczew

Obserwując sparingi drużyn powiatu otwockiego, w składach kilku zespołów można znaleźć zawodników występujących dotychczas w Rokoli Otwock Wielki. Większość z nich trafiła do Karczewa, gdzie stawiali pierwsze piłkarskie kroki. Ubytek tak dużej liczby graczy stawia pod znakiem zapytania przyszłość klubu z Otwocka Wielkiego, który po pierwszej części sezonu zajmuje ósme miejsce w tabeli. Przypomnijmy, że w sezonie 2004/2005 Rokoli zabrakło w rozgrywkach. Przerwa w grze trwała jeden sezon.

– W tym tygodniu mamy zaplanowane spotkanie, podczas którego powinny zapaść konkretne decyzje – przyznaje Marek Płaczek z Rokoli.

– Na razie trudno mówić o konkretach, ale jestem przekonany, że nasz klub nie zniknie z piłkarskiej mapy Polski. Mamy jeszcze młodzież, więc Rokola powinna grać dalej – dodaje z przekonaniem.

Jeśli ekipa z Otwocka Wielkiego wycofa się z rozgrywek przed startem rundy wiosennej, jej dotychczasowe wyniki zostaną anulowane.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.