Popis Biedrzyckiego

Mazur II Karczew wciąż żyje nadzieją na wywalczenie awansu do klasy A. Aspiracje podopiecznych trenera Damiana Falkowskiego potwierdził mecz kontrolny z Wisłą Dziecinów.
Czy Piotr Zegarek wróci do Mazura?
Czy Piotr Zegarek wróci do Mazura?

Wisła nie ma szczęścia do boiska w Karczewie. Drużyna trenera Bogdana Tereszczyńskiego przegrała wysoko kolejne spotkanie. Tym razem srogiej lekcji futbolu przedstawicielowi klasy A udzielili gracze rezerw Mazura. Gospodarze wygrali 7:2, a hattrickiem popisał się Bartosz Biedrzycki. Podopieczni trenera Damiana Falkowskiego na efektowne zwycięstwo zapracowali przede wszystkim w pierwszej po-łowie, którą wygrali 4:0.

– To był dobry okres naszej gry, choć mogliśmy go udokumentować większą liczbą bramek, ale nie ma co narzekać. Myślę, że ku takiemu futbolowi będziemy się skłaniać, tak chcemy grać na wiosnę – przyznał po meczu szkoleniowiec rezerw Mazura.

– W pierwszej połowie Mazur był od nas lepszy i to nie ulega wątpliwości, natomiast po przerwie gra wyraźnie się wyrównała. Myślę, że byliśmy równorzędnym przeciwnikiem dla gospodarzy, ale brakowało nam szczęścia pod bramką – uważa trener Wisły Bogdan Tereszczyński, który wciąż nie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników swojej kadry i wystawić optymalnej jedenastki.

– Niestety, frekwencja zarówno na treningach, jak i na meczach pozostawia dużo do życzenia, co potem ma przełożenie na wyniki – twierdzi szkoleniowiec.

– Mam nadzieję, że kiedy większość treningów będzie prowadzona na świeżym powietrzu, to sytuacja ulegnie poprawie – dodaje trener.

Problemów z treningami nie ma natomiast w Karczewie. Trener Falkowski ma do dyspozycji sporą grupę piłkarzy, która być może wkrótce się powiększy. Coraz częściej mówi się o powrocie do Mazura Piotra Zegarka, który wystąpił już w jednym spotkaniu.

– Jesteśmy w stałym kontakcie. To doświadczony zawodnik, co jest dla nas niezwykle cenne. Mam nadzieję, że Piotrek znów poczuje głód piłki i pomoże nam na wiosnę – mówi trener Falkowski.

Mazur II Karczew – Wisła Dziecinów     7:2
Bramki: Damian Majchrzyk, Bartosz Biedrzycki 3, Tomasz Głogowski, Andrzej Łukasik – Daniel Bieńkowski, Michał Borkowski

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.