Przystanek to nie parking!

Niektórzy kierowcy bezmyślnie parkują samochody na wąskich chodnikach albo na trawniku. Mają wiele takich ulubionych miejsc, ale szczytem bezczelności jest zostawianie auta na przystankach autobusowych. Przedstawiamy kolejne zdjęcia kierowców, którzy powinni nauczyć się parkować.

przystanek autobusowy 1
Przystanek autobusowy przy ul. Świderskiej w Otwocku to jedno z ulubionych miejsc, gdzie parkuje się „na chwilkę”. Nic dziwnego, że kierowcy autobusów muszą czasami nieźle się nagimnastykować, aby właściwie zaparkować, a pasażerowie nie złamali nogi, wysiadając na przystanek.

przystanek autobusowy 2
Właściciele samochodów osobowych nic sobie nie robią z tego, że parkują w miejscu, gdzie grozi im wysoki mandat. Dlatego w tym miejscu coraz częściej pojawia się policyjny patrol. Obydwa zdjęcia zrobili i przysłali do redakcji Czytelnicy „Linii Otwockiej”.

pod apteka
Właściciel tego busa z pewnością nie myślał o pieszych, kiedy parkował na chodniku przed apteką przy ul. Lecha na Ługach. – Tu jest wąska droga i na tym odcinku nie można zostawiać auta, ale niektórzy kierowcy nie przejmują się przepisami i parkują, jak chcą i gdzie chcą – zwraca uwagę oburzony pan Robert.

na staszica dwa auta
Kierowcy audi i opla z pewnością bardzo się śpieszyli, skoro obydwaj zostawili samochody na tzw. martwym polu, czyli w miejscu całkowicie wyłączonym dla ruchu, gdzie wjazd i zatrzymywanie są surowo zabronione! Zdjęcie zrobił pan Robert na ul. Staszica na wysokości ul. Podmiejskiej w Otwocku.

bus pod supermarketem
Kolejny Czytelnik „Linii Otwockiej”, pan Jacek przyłapał kierowcę mercedesa, który zaparkował samochód ciężarowy przy ul. Andriollego na wysokości supermarketu w centrum Otwocka. Kierowca zostawił auto na chodniku, blokując pieszym dojście do „zebry” i poszedł załatwiać swoje sprawy. – Kierowca powinien przejść ponowny kurs nauki jazdy – komentuje nasz Czytelnik.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.