Zemsta drogowego pirata?

Czy ktoś miał go dość? Może kierowca, który musiał zapłacić kolejny mandat za przekroczenie prędkości? W nocy z poniedziałku na wtorek (z 15 na 16 lutego) skradziono… fotoradar w Rudzienku.

Foto Rudzienko

Główny Inspektorat Transportu Drogowego sprawę natychmiast zgłosił na policję. – Na komendę w Otwocku została zgłoszona kradzież wideorejestratora o wartości 120 tys. zł. W tej chwili prowadzone są czynności wyjaśniające w tej sprawie – informuje st. asp. Sylwia Durlik, rzecznik otwockiej policji. Sprawą tej kuriozalnej kradzieży zajmują się policjanci z posterunku w Kołbieli.

O fotoradarze w Rudzienku jakiś czas temu dowiedziała się cała Polska, bo „pstrykał” najwięcej zdjęć przekraczającym dozwoloną prędkość kierowcom. Może ktoś dostał tyle mandatów za fotki, że postanowił się zemścić i go ukradł. Przez jakiś czas kierowcy jadący krajową 50 z Mińska Mazowieckiego do Kołbieli będą mieli spokój, ale nie na długo, bo, jak informuje „Linię” GITD, w najbliższym czasie planowane jest przywrócenie kontroli prędkości w Rudzienku. W końcu nie zabija się kury znoszącej złote jaja…

3 komentarze do “Zemsta drogowego pirata?

 • 29 lutego 2016 o 21:27
  Permalink

  ha ha ha. I bardzo dobrze. pozdrowienia dla Policji, z Kołbieli szukajcie A znajdziecie 🙂 chociaż będą mieli co robić 🙂

  Odpowiedz
 • 29 lutego 2016 o 21:32
  Permalink

  ha ha ha. I bardzo dobrze 🙂 szukajcie A znajdziecie. pozdrowienia dla Policji z Kołbieli. będzie zajęcie

  Odpowiedz
 • 4 marca 2016 o 07:26
  Permalink

  a wgl jak ktoś to zrobił, wyrwał czy wykrecił ? xD

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.