Szczęśliwa siódemka

Po pierwszych dwóch castingach w konkursie Miss Ziemi Otwockiej mamy siedem kandydatek do tytułu najpiękniejszej. Kolejna, ostatnia szansa już w czwartek, 3 marca.

miss casting logo

Studentka Politechniki Warszawskiej, Akademii Obrony Narodowej, Studium Musicalowego, przyszła fizjoterapeutka, farmaceutka, organistka w kościele – zainteresowania, pasje i cele życiowe kandydatek do korony są bardzo różne. Łączy je jedno – wszystkie mają poukładane w głowach i dość twardo stąpają po ziemi. To miła niespodzianka, zwłaszcza dla tych, którzy uważają, że młodzi ludzie mają tylko pstro w głowach.

Ta pierwsza siódemka to: Gabriela Jobda – 22 lata (Otwock), Karolina Przybysz – 21 lat (Celestynów), Zuzanna Hoang Xuan – 23 lata (Józefów), Magdalena Kot – 19 lat (Karczew), Edyta Zaborowska – 24 lata (Otwock), Aleksandra Bochenek – 21 lat (Karczew), i Natalia Mieczkowska – 21 lat (Otwock). Ostatni casting odbędzie się w czwartek, 3 marca o godz. 18 w „Gałczynie”. Potem jeszcze sobotni półfinał, który będzie miał miejsce  5 marca. Przypominamy wymagania: 18-24 lata, bezdzietne panny.

Zachęcamy dziewczęta do udziału. Nie ma się czego bać, to szansa na przygodę, dobrą zabawę, nowe przyjaźnie i oczywiście nagrody. Lepiej spróbować i nie odnieść sukcesu, niż nie chwycić tej szansy i potem żałować!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.