Żebrowski zastępcą komendanta

Robert Żebrowski, były szef otwockiej policji i mieszkaniec naszego powiatu, został powołany na stanowisko zastępcy komendanta stołecznego policji. W warszawskim garnizonie będzie odpowiadał za pion kryminalny.

ziebro

W piątek, 4 marca rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków zastępcy komendanta stołecznego policji inspektorowi Robertowi Żebrowskiemu na stanowisko odczytał naczelnik Wydziału Kadr Komendy Stołecznej Policji mł. insp. Robert Ostrejko. Pełniący obowiązki Komendanta Stołecznego Policji insp. Piotr Owsiewski gratulując komendantowi awansu, przypomniał przebieg jego 24-letniej służby w policji.

– Przez te wszystkie lata insp. Robert Żebrowski pełnił służbę w pionie kryminalnym. Dał się w tym czasie poznać jako rzetelny i kompetentny oficer. Przed Panem duże wyzwanie, ale jestem przekonany, że dzięki zdobytemu przez te wszystkie lata doświadczeniu i doskonałej znajomości garnizonu stołecznego podoła Pan realizacji wszystkich zadań – mówił insp. Piotr Owsiewski.

Nowo powołany komendant podziękował za zaufanie, wyraził również nadzieję na dalszą dobrą współpracę i zaangażowanie swoich podwładnych.

– Służba w Policji wymaga od nas nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale także pasji. W policjantach naszego garnizonu jest potencjał i wiem, że dzięki niemu sprostamy wyzwaniom, jakie niesie ta służba – podkreślał nowy zastępca komendanta.

Robert Żebrowski w 2007 roku został komendantem policji w Otwocku. Na tym stanowisku pracował do września 2013 roku. Potem powierzono mu kierowanie Komendą Powiatową Policji w Mińsku Mazowieckim. Od stycznia 2015 roku pełnił obowiązki Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.