Dorwali dilera znad Świdra

Otwoccy policjanci mieli nosa! Podczas rutynowej kontroli dorwali dilera narkotyków. W jego mieszkaniu znaleźli ponad 155 gramów marihuany i prawie gram amfetaminy, a także ponad 2 tys. zł. Mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

Mieszkaniec Józefowa nieźle zarabiał na handlu narkotykami. Nie wiedział jednak, że na jego tropie są już otwoccy kryminalni. Kilka dni temu zatrzymali go do rutynowej kontroli drogowej.

– Policjanci czujnie obserwowali reakcje i zachowanie 34-latka – mówi st. asp. Sylwia Durlik z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Mężczyzna był zdenerwowany i nie potrafił logicznie odpowiadać na pytania. To upewniło funkcjonariuszy, że ma on coś do ukrycia. Ich przypuszczenia szybko się potwierdziły. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 34-latka kryminalni odnaleźli dużą ilość narkotyków.

– Zabezpieczono ponad 155 gramów marihuany, około jednego grama amfetaminy, a także ponad 2 tys. zł – wylicza st. asp. Durlik.

Policjanci przedstawili mężczyźnie twarde dowody. 34 latek usłyszał trzy zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Odpowie za udzielanie środków odurzających, handel nimi i posiadanie znacznej ilości narkotyków. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Dilerowi znad Świdra grozi do 10 lat więzienia.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.