Wojskowym krokiem

Zespół IRA będzie gwiazdą sobotniego koncertu w PMDK, z którego dochód ma pomóc w zakupie sprzętu rehabilitacyjnego dla uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul. Majowej.
Gwiazdą wieczoru będzie zespół IRA
Gwiazdą wieczoru będzie zespół IRA

Już po raz trzeci nauczyciele, rodzice dzieci oraz przyjaciele placówki wspólnie przygotowują wielki koncert charytatywny, którego kulminacją będzie, jak zawsze, show w wykonaniu kadry OSW. Przed dwoma laty sięgnęli po przeboje ABBY, rok temu nawiązali do klimatów znanych z filmów „Gorączka sobotniej nocy” i „Greese”. Co przygotowali tym razem?

– Będziemy w klimacie marszowo-wojskowym! Ale nie tak jak na festiwalu w Zielonej Górze. To układy do muzyki Michaela Jacksona, Beyoncé, Billy Joela. Nasi chłopcy przedstawią też show w klimacie „Czterech pancernych” i rozbawią wszystkich do łez – opowiada Renata Demiańczuk z komitetu społecznego Nauczyciele Dzieciom.

Koncert rozpocznie o godz. 17.30 występ zespołu IRA. Potem na scenę wkroczą lokalne zespoły i soliści, m.in. grupa taneczna ze Studia Tańca 4R Active Studio, zespół taneczny Hit, nauczyciele SOSW nr 1 oraz dzieci z tej placówki i innych szkół, a także śpiewająca aktorka Kinga Głogowska. Na finał zagra zespół folkrockowy Świdermajer Orkiestra. Będą także licytacje, kiermasz, kawiarenka i bufet. Całość poprowadzi jak zawsze nieoceniony Maciek Rock.

PMDK, ul. Poniatowskiego 10,
tel. 22 779 33 57, http://www.pmdk-otwock.pl,
sobota, 19.03, godz. 17.30

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.