Przyznał się, posiedzi krócej

Nawet 10 lat więzienia groziło 27-letniemu mieszkańcowi Góraszki za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna przyznał się jednak do winy i dobrowolnie poddał karze. To złagodziło surowy wyrok.
W mieszkaniu 27-latka znaleziono prawie 80 gramów marihuany  i 45 gramów amfetaminy
W mieszkaniu 27-latka znaleziono prawie 80 gramów marihuany i 45 gramów amfetaminy

Mieszkaniec Góraszki ukrywał w domu narkotyki. Nie wiedział, że wytropili go policjanci z posterunku w Wiązownie. Kilka dni temu zrobili mu nalot. Zaskoczony mężczyzna był bardzo zdenerwowany.

– Jego zachowanie utwierdziło funkcjonariuszy w przekonaniu, że mężczyzna coś ukrywa – mówi st. asp. Sylwia Durlik z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. – Przypuszczenia stróżów prawa potwierdziły się. W mieszkaniu 27-latka znaleziono znaczną ilość środków odurzających. Zabezpieczono prawie 80 gramów marihuany i 45 gramów amfetaminy, a także elektroniczną wagę, woreczki i sreberka do dzielenia narkotyków na porcje – dodaje st. asp. Durlik.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. – Mieszkaniec Góraszki przyznał się do winy i poddał dobrowolnie karze półtora roku więzienia. Do czasu ogłoszenia wyroku przez sąd wobec 27-latka prokurator zastosował dozór policyjny – dodaje Durlik.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.