Podinspektor Białogrodzki na fotelu komendanta

To nie prima aprilis! Otwoccy policjanci nareszcie doczekali się nowego szefa. Od 1 kwietnia podinspektor Hubert Białogrodzki pełni obowiązki komendanta Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

elkomendante

Podinsp. Hubert Białogrodzki jest mieszkańcem Otwocka, doświadczonym policjantem z 22-letnim stażem. Przez ostatnie lata był odpowiedzialny za pion prewencji na stanowisku zastępcy komendanta w komendzie rejonowej na Mokotowie. Teraz awansował i został przeniesiony do Otwocka, gdzie od początku kwietnia pełni obowiązki komendanta. W piątek, 1 kwietnia odbyło się uroczyste przywitanie podinsp. Białogrodzkiego. Rozkaz personalny o powierzeniu mu nowych obowiązków odczytał mł. insp. Robert Ostrejko, naczelnik wydziału
kadr ze stołecznej komendy.

Inspektor Robert Żebrowski, p.o. zastępcy komendanta stołecznego policji (były szef otwockiej komendy), pogratulował nowemu komendantowi awansu. Podinsp. Andrzej Karpiński, pierwszy zastępca komendanta powiatowego w Otwocku, który dotychczas (nie po raz pierwszy) szefował otwockiej jednostce policji, również złożył podinsp. Białogrodzkiemu najlepsze życzenia. Nowy komendant podziękował wszystkim za zaufanie i wyraził nadzieję na dalszą owocną współpracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu otwockiego.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.