Posprzątaj plażę w Wawrze

Chcesz wypoczywać na czystej plaży nad Wisłą w Wawrze? Koniecznie weź udział w sprzątaniu brzegu rzeki w okolicy ul. Rychnowskiej. Akcja odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia o godz. 9.30. Organizatorzy zapraszają do udziału dzieci, młodzież i dorosłych.

plakat sprzatanie nad wisla

W sobotę rano rozpocznie się wspólne sprzątanie brzegu Wisły w okolicy ul. Rychnowskiej. Akcja realizowana jest w ramach inicjatywy społecznej i projektu „Pan Eko Samochodzik nad Wisłą”.Według organizatorów okolice ul. Rychnowskiej są najpiękniejszym miejsce warszawskiego odcinka rzeki, które niebawem może przekształcić się w miejską plażę.

Akcja sprzątania rozpocznie się o godz. 9.30 i potrwa do godz. 13. Pierwsze sto osób, które posprząta brzeg rzeki w nagrodę otrzyma przysmaki prosto z gorącego grilla. Od godz. 13 do 15 na uczestników czeka moc atrakcji. Odbędą się warsztaty ekologiczne dla dzieci, konkursy z nagrodami, gry i zabawy, a także ognisko, przejażdżki samochodami terenowymi i projekcja filmu Pan Samochodzik „Wyspa Złoczyńców”.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.