Urodziny na siodełku

Przed nami szósta już edycja rowerowej gry miejskiej organizowanej przez Klub Batory. Nazwa „Przyjęcie urodzinowe” nawiązuje oczywiście do jubileuszu 100-lecia Otwocka. Chętni mogą się zgłaszać do 5 maja.

rowerowa gra miejska

Mapa w dłoń i ruszamy na rowerach śladem ukrytych punktów, gdzie czekać na nas będzie wiele ciekawych zadań – tak w skrócie wygląda gra miejska. Gwarantuje dobrą zabawę, szczyptę zdrowej rywalizacji, a przy okazji jej uczestnicy mają szansę poszerzyć swoją wiedzę o mieście.

Impreza odbędzie się w sobotę, 7 maja. Zbiórka od godz. 10.30 przed Klubem Batory, ul. Batorego 34 w Otwocku. Start o godz. 11, zakończenie o godz. 16. Jeździć będziemy głównie po Otwocku, ale zahaczymy także o Karczew i Józefów.

Kilka ważnych uwag: udział w zawodach jest bezpłatny. W grze można uczestniczyć indywidualnie lub w drużynach liczących od dwóch do czterech osób. Dozwolone, a nawet wskazane, jest korzystanie z własnych map Otwocka. Potrzebne będą także własne przybory do pisania oraz telefon z funkcją WiFi. Gra odbędzie się niezależnie od warunków pogodowych.

Zapisy trwają do czwartku, 5 maja. Można zgłaszać się e-mailowo pod adresem klub.batory@otwockasm.com.pl, telefonicznie pod numerem 22 779 50 97 lub osobiście w siedzibie klubu. Szczegóły zawarte są w regulaminie dostępnym na stronie http://www.klub-batory.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.