Pokażą nam sztuczki

Masz talent? Umiesz tańczyć? Śpiewasz? A może masz jakieś inne zdolności? Może szukają właśnie ciebie? Przyjdź na castingi między 16 a 20 maja i pokaż, co potrafisz.

scena

Rusza druga edycja konkursu „Pokaż swój talent”. Bez granic wiekowych, dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów, dla orkiestr i chórów, dla muzyków, artystów estrady, artystów cyrku, dla tancerzy, lalkarzy i mimów, dla parodystów i hobbystów, po prostu dla wszystkich.

Konkurs jest trzyetapowy. Castingi w urzędzie pozwolą wybrać najciekawsze osoby, a w drugim etapie jurorzy wyłonią 10 finalistów, którzy zmierzą się 19 czerwca podczas Dni Karczewa. W tym roku przewidziano też Nagrodę Publiczności przyznawaną na podstawie internetowego głosowania na Facebooku.

  • Kartę zgłoszeń (wraz z regulaminem jest dostępna na stronie www.karczew.pl) należy wypełnić do 16 maja i złożyć osobiście w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Karczewie lub przesłać e-mailowo na adres: j.szczeplik@karczew.pl. Wybrane przez komisję osoby zostaną zaproszone na castingi odbywające się od 16 do 20 maja.

Kontakt

05-400 OTWOCK, ul. Górna 9
tel./fax 22 710 12 10
tel. 22 710 0 999
e-mail: redakcja@linia.com.pl