Pokażą nam sztuczki

Masz talent? Umiesz tańczyć? Śpiewasz? A może masz jakieś inne zdolności? Może szukają właśnie ciebie? Przyjdź na castingi między 16 a 20 maja i pokaż, co potrafisz.

scena

Rusza druga edycja konkursu „Pokaż swój talent”. Bez granic wiekowych, dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów, dla orkiestr i chórów, dla muzyków, artystów estrady, artystów cyrku, dla tancerzy, lalkarzy i mimów, dla parodystów i hobbystów, po prostu dla wszystkich.

Konkurs jest trzyetapowy. Castingi w urzędzie pozwolą wybrać najciekawsze osoby, a w drugim etapie jurorzy wyłonią 10 finalistów, którzy zmierzą się 19 czerwca podczas Dni Karczewa. W tym roku przewidziano też Nagrodę Publiczności przyznawaną na podstawie internetowego głosowania na Facebooku.

  • Kartę zgłoszeń (wraz z regulaminem jest dostępna na stronie http://www.karczew.pl) należy wypełnić do 16 maja i złożyć osobiście w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Karczewie lub przesłać e-mailowo na adres: j.szczeplik@karczew.pl. Wybrane przez komisję osoby zostaną zaproszone na castingi odbywające się od 16 do 20 maja.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.